verze pro tisk

Jak na čištění nábytku? Pomůže mikrohadřík z revolučního materiálu

21. květen 2015

Stírání prachu z nábytku je nezbytnou rutinou, které se nevyhne žádná poctivá domácí hospodyňka. Při použití klasických hadříků se však stává, že prach se nesetře tak snadno a dokonale, navíc na nábytku vznikají skvrny, někdy dokonce i drobné škrábance. Problém vyřešíte v okamžiku, kdy si pořídíte nový hadřík z mikrovláken.

Mikrovlákno má skvělé absorpční vlastnosti

Mikrohadřík s názvem Actifibre Vileda, je v mnohé skutečně revoluční. Je vyroben z mikrovláken s využitím technologie aktivní absorpce. Při použití v praxi to znamená, že materiál perfektně saje. Hadřík tak můžete využít mokrý, stačí je namočit do čisté vody bez přidání chemických čisticích přípravků. Na nábytku se přitom netvoří kapky vody, které by se po zaschnutí přeměnily v nevzhledné skvrny.

Prach a špínu stírá s jemností a bez námahy

Po utření zůstává nábytek jemný, bez stop prachových částic. Nehrozí ani poškrábání plochy. Na nábytku po použití hadříku nezůstávají žádné chlupy, jak tomu často bývá v případě běžných materiálů.

Stírání prachu a nečistot tímto hadříkem je přitom velmi jednoduché, stačí jediný tah a nábytek se znovu leskne a září čistotou. Dá se použít nejen na dřevo, ale i na jiné druhy materiálů.

Oceníte i jednoduchou údržbu a dlouhou životnost materiálu

Díky svým vlastnostem nevyžaduje hadřík ani žádnou speciální péči. Po použití jej stačí omýt v čisté vodě a nechat uschnout. Můžete jej bez jakýchkoliv potíží také prát v automatické pračce, aniž by hrozilo poničení. Materiál je vysoce odolný, proto vám hadřík vydrží skutečně dlouhou dobu. Vydrží až 10 pracích cyklů, záleží na četnosti používání a způsobu praní.

S novým mikrohadříkem Actifibre Vileda půjde úklid domácnosti snadno a rychle. Není ani nijak drahý, v eshopu www.vileda.cz je zakoupíte za necelých 55 Kč/kus. Když si spočítáte, kolik klasických hadříků na nábytek byste za dobu, po kterou vám mikrohadřík vydrží, použili a vyhodili, jeho nákup se jednoznačně vyplatí.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak na čištění kožených bot?

Jak na čištění kožených bot?

Kožená obuv má tu vlastnost, že je hodně odolná a vydrží vám tak spoustu let. Ani kůže však není nezničitelná a čas od času se tak musíte připravit na to, že bude povrch bot nutný ošetřit. Dá se použít několik postupů.

Jak na čištění semišových bot?

Jak na čištění semišových bot?

Koupili jste si semišové boty a hned jste v nich zmokli a zašpinili si je od bláta? Pak je musíte vyčistit, aby si zachovaly svůj pěkný vzhled. Jakou údržbu semišové boty potřebují a jak je vyčistit?


Jak na vlhké zdivo? Pomůže chemická injektáž

Jak na vlhké zdivo? Pomůže chemická injektáž

Problémy s vlhkostí zdiva se vyskytují zejména ve starších rodinných a bytových domech. Při jejich stavbě se totiž ještě nepoužívaly moderní metody a technologické postupy. Nadměrná vlhkost přitom může způsobit nejen zhoršení kvality bydlení, ale i mnoho zdravotních potíží. Jedním z účinných řešení,…

Jak vyčistit skvrny ze sedačky?

Jak vyčistit skvrny ze sedačky?

Sedačka je nejpoužívanějším a nejnamáhanějším kusem nábytku v obývacím pokoji. Při jejím užívání se nevyhnete občasným skvrnám, obzvlášť jestli máte děti nebo psa nebo kočku. Jak si poradit, když se skvrna na sedačce objeví?
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!