verze pro tisk

Jak na rekonstrukci střechy? Vyplatí se pozvat si profesionály, kteří dělají střechy na klíč

27. listopad 2015

Potřebuje střecha vašeho domu novou střechu, neboť ta stávající už nevyhovuje a výrazně snižuje komfort bydlení? Rekonstrukce střechy vás bude stát nejméně starostí, pokud si na práci pozvete profesionály. Ideální je, pokud jsou schopni zajistit opravu střechy na klíč.

Oprava střechy je poměrně nákladnou, ale hlavně složitou záležitostí. Jen málokterý kutil ji tak zvládne svépomocí, zcela bez součinnosti s odborníky. Je důležité dbát na kvalitu a bezpečnost střechy. To souvisí s výběrem vhodných materiálů, jejich parametrů a také s použitím patřičných technik.

Střecha na klíč je nakonec levnější nežli ta, kterou si opravíte sami

Pozvat si profesionály se vlastně vyplatí. Možná vás čekají vyšší náklady nežli v případě rekonstrukce vlastními silami, jenže si uvědomte, že v případě stavby střechy specializovanou firmou máte garantovanou záruku (bývá až v řádu desítek let). Střecha navíc vydrží déle, je provedená přesně dle norem a aktuálních trendů.

Nemusíte se o nic starat

Pokud zvolíte firmu, která realizuje střechy na klíč, uděláte úplně nejlépe. Postará se totiž o kompletní práce, které s rekonstrukcí souvisejí. Tedy například včetně klempířských prací a instalace různých doplňků, které se přidávají na samotný závěr opravy.

Mezi zkušené firmy v oboru lze určitě zařadit společnost Střechy Novák. Funguje už více než 15 let. Specializuje se nejen na opravy střech u rodinných domů, ale také u činžovních domů, kde jejich majitelé provádějí rekonstrukce za účelem vytvoření luxusních podkrovních bytů. Firma, která se mimochodem každý rok účastní veletrhu Střechy Praha, ročně zrealizuje až 300 střech po celé České republice. Vždy přitom garantuje vysokou kvalitu práce, k čemuž ostatně přispívá i fakt, že je certifikovaná významnými firmami Bramac, Tondach, Velux, Fischer a dalšími.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Proč si nechat postavit rodinný dům na klíč a jak ho výhodně financovat?

Proč si nechat postavit rodinný dům na klíč a jak ho výhodně financovat?

PR. Investice do pořízení nového rodinného domu je zcela zásadním životním krokem, u kterého je potřeba zvážit spoustu aspektů. Krom jiného to, jaký typ domu zvolíte, kdo vám jej postaví a za jakých podmínek. V neposlední řadě je pak nutné uvážit také způsob financování.

Pořiďte si nádrž na dešťovou vodu Vyplatí se to

Pořiďte si nádrž na dešťovou vodu Vyplatí se to

Udělejte si zásoby z přírodních zdrojů a ušetřete díky nádrži na dešťovou vodu. Ta je totiž využitelná zejména v domácnosti k úklidu, splachování či na praní menšího množství prádla. Je proto naprosto zbytečné plýtvat vodu pitnou. Kromě ekologických výhod však přináší i značnou úlevu pro vaši peněže…


Proč se vyplatí vyzkoušet startovací sadu na gelové nehty?

Proč se vyplatí vyzkoušet startovací sadu na gelové nehty?

Držíte se při modeláži nehtů tradičních postupů, kdy využíváte výhradně klasické laky? Proč nezkusit něco trochu jiného, inovativního? Velmi atraktivně vypadají například gelové nehty. Ve chvíli, kdy s nimi nemáte žádné zkušenosti, je dobré si pořídit startovací sadu.

Jak na výběr sjezdových lyží? I levné lyže se vyplatí, pokud mají správné parametry

Jak na výběr sjezdových lyží? I levné lyže se vyplatí, pokud mají správné parametry

Je nejvyšší čas, abyste se začali poohlížet po nákupu nových či použitých sjezdových lyží, zimní sezona už totiž pomalu klepe na dveře. Obchody nyní nabízejí nejširší nabídku produktů, neboť očekávají velký zájem ze strany zákazníků. Před tím, než si ale půjdete vybrat konkrétní značku lyží, přečtět…
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!