verze pro tisk

Jak zlepšit zabezpečení pozemku a zahradních potřeb?

21. květen 2015

Vadí vám dotěrné pohledy sousedů a kolemjdoucích přes plot, kvůli nimž nemáte pocit soukromí? Pro zvýšení zabezpečení pozemku nemusíte hned stavět nový plot, stačí si pořídit stínící síť, již pověsíte na stávající oplocení.

Stínící sítě na plot

Klasické drátěné ploty přímo vybízejí k tomu, aby lidé z chodníku zírali na to, co zrovna na zahradě děláte. Někteří jedinci tímto způsobem dokonce zjišťují, zda by něco z vaší zahrady nešlo ukrást. Mnoho majitelů přichází o zahradní potřeby a techniku právě z důvodu, že předměty nechávají volně na zahradě a jsou viditelné přes plot.

Pokud tedy máte průhledný plot a nechcete zbytečně stavět nový, pořiďte si stínící sítě na ploty. V klidu postačí takové, které možná znáte ze sportovišť, zejména z tenisových kurtů. Jde o levné a přitom poměrně efektivní řešení, jak snížit průhlednost plotu.

Sítě stačí jednoduše zavěsit na plot pomocí ok a šňůrek. Důležité je, aby byly vyrobeny z kvalitního materiálu. Dobré řešení vám nabízí společnost Plachty Štěpáník. Firma vyrábí stínící sítě na ploty z vysoce odolných PE vláken. Jde o nepromokavé látky. Na plotě bez problémů vydrží i několik let, aniž by došlo k jejich potrhání vlivem větru. Odolávají i extrémním teplotám, nevadí jim ani působení slunečního záření či deště.

Zmíněná firma vyrábí sítě v mnoha rozměrech, a to i dle přání zákazníků. Záleží tak jen na vás, v jakých velikostech je potřebujete.

Zakrývací plachty k zabezpečení zahradní techniky a nářadí

Stínící sítě samozřejmě najdou uplatnění i jinde v domácnosti či na zahradě. Mohou posloužit k zakrytí sena či různých zahradních potřeb.

Pro důkladnější ochránění zahradní techniky a nářadí však doporučuji zvolit spíše zakrývací plachty z polyetylenu. Jsou nepromokavé, tudíž se skrz ně na skryté předměty nedostanou žádné dešťové kapky.

Firma Plachty Štěpáník má nabízí také speciální autoplachty, vagonové plachty a reflexní vesty.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Pořiďte si nádrž na dešťovou vodu Vyplatí se to

Pořiďte si nádrž na dešťovou vodu Vyplatí se to

Udělejte si zásoby z přírodních zdrojů a ušetřete díky nádrži na dešťovou vodu. Ta je totiž využitelná zejména v domácnosti k úklidu, splachování či na praní menšího množství prádla. Je proto naprosto zbytečné plýtvat vodu pitnou. Kromě ekologických výhod však přináší i značnou úlevu pro vaši peněže…

Jak často a kdy chodí kontrola na nemocenské?

Jak často a kdy chodí kontrola na nemocenské?

V jednom z předchozích článků jsme vám nastínili, jak se počítá nemocenská v případě, že jste v pracovní neschopnosti. Jako náhrada výpadku běžného příjmu jde o zásadní finanční pomoc, která se vyplácí za každý den pracovní neschopnosti. Její výše je odvozená krom jiného od výše vašeho běžného denní…


Jak zabezpečit byt proti zloději?

Jak zabezpečit byt proti zloději?

Často nad večerními zprávami kroutíte hlavou, když vysílají reportáž o zlodějích, kteří vykrádají byty za bílého dne? Říkáte si, že to se vám přece nemůže stát. Ale tím si opravdu nemůžete být tak jistí… Pokud nemáte byt či dům dostatečně zabezpečen, může se příště mluvit o vašem vykradeném domě. Ja…

Jak zrušit účet na Facebooku?

Jak zrušit účet na Facebooku?

Zjistili jste, že Facebook pro vás není to pravé ořechové, nebaví vás, bojíte se zneužití informací nebo potřebujete odstranit profil zemřelého člena rodiny? Ať už je váš důvod pro stornování profilu jakýkoliv, není to tak úplně jednoduché. Jak tedy zrušit účet na Facebooku?
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!