verze pro tisk

Proč trávit Vánoce u moře?

25. listopad 2014

Chcete letos strávit Vánoce nějak jinak, možná trochu netradičně a originálně? Pak vyražte k moři. Někteří lidé ve vašem okolí vám budou takové Vánoce opravdu závidět, ale počítejte také s nepochopením a jistě si mnohokrát vyslechnete, že takové Vánoce nejsou ty pravé a že si je neužijete. Tak proč trávit právě Vánoce u moře?

Reklama

Pryč od předvánočního shonu

Jestli nemáte rádi shon, který sebou příprava na Vánoce přináší, pak jsou Vánoce u moře pro vás to pravé. Nebudete se muset zabývat výzdobou bytu, pečením cukroví, zdobením stromečku, velkým nákupem potravin na svátky, ani přípravou slavnostní tabule. Ani dárky nemusíte nijak moc řešit, vždyť můžete své blízké obdarovat originálními dárečky, které přivezete ze svého pobytu u moře.

Do tepla za sluníčkem

Nejoblíbenější lokality pro pobyt u moře v době Vánoc jsou především Kanárské ostrovy, ale i exotické Thajsko, Dominikánská republika nebo třeba Kuba. Všude tam na vás bude čekat sluníčko a teplo. To je ideální pro ty, co nemají rádi sníh, mráz nebo náledí. Výhodou také je, že se sebou nemusíte brát teplé oblečení, ale sbalíte se tak jako na letní dovolenou.

Ušetříte pár dní dovolené v práci

Když vánoční svátky vyjdou na dny v týdnu, ušetříte i dovolenou v práci. Stačí si vzít jen pár dní dovolené a hned máte čtrnáct dní volna. Navíc si většina lidí na Vánoce bere volno i tak, tak proč toho nevyužít.

Zasloužený relax

Od letní dovolené už uplynulo pár měsíců a do té následující je ještě hodně daleko. Na zimní dovolené u moře si užijete zasloužený relax a načerpáte energii, kterou budete potřebovat na zbytek zimních měsíců.

Poznáte jiné zvyky

Máte také jedinečnou příležitost poznat vánoční zvyky a tradice v jiných částech světa. Něco jiného je o zvycích číst a vidět je na vlastní oči.

Tak jestli chcete trávit Vánoce trochu netradičně, vezměte platný cestovní pas a vyražte vzhůru za sluníčkem. Tak šťastné a veselé!

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor Monika Svobodová

Autor: Monika Svobodová

Jsem maminka dvou malých dětí a se svou rodinou žiji v Liberci. Momentálně věnuji většinu svého času péči o děti. Ráda chodím do přírody a zajímá mě zdravý životní styl. Ve svém volném čase tvořím pomocí různých kreativních technik. G+


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Lékárnička na dovolenou - co a proč musí obsahovat?

Lékárnička na dovolenou - co a proč musí obsahovat?

Chystáte se na dovolenou a přemýšlíte co všechno si zabalit? V kufru by určitě neměla chybět lékárnička pro případ náhlé nemoci, střevních obtíží nebo zranění. Co a proč musí lékárnička na dovolenou obsahovat?

Jak a proč pěstovat bazalku pravou?

Jak a proč pěstovat bazalku pravou?

Bazalka pravá je hojně pěstovanou rostlinou. Výhodou je, že ji můžete pěstovat nejen na zahrádce před domem, ale také v květináčích v bytě, který vám příjemně provoní.


Jak a proč začít s poledance?

Jak a proč začít s poledance?

Přemýšlíte o tom, že zkusíte nějaký nový druh pohybu a narazili jste na kurzy poledance? Nemůžete se rozhodnout, jestli to bude to pravé právě pro vás? Co od kurzů očekávat a proč vlastně začít?

Proč pít zelený čaj?

Proč pít zelený čaj?

Pití zeleného čaje je velmi oblíbené v Číně, Japonsku a Korei. Do západní Evropy se tento čaj dostal až dlouho po čaji černém, ale pro svoje účinky na lidský organismus je velice populární.
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!