verze pro tisk

Jak jednoduše začít podnikat? Stačí si koupit ready made společnost

25. leden 2016

Spousta z vás má jistě dobré představy o tom, jak by se dalo v určitém odvětví vydělat. Zároveň ale nemáte chuť podnikat, respektive se vám příčí představa složitého zakládání vlastní firmy. Přitom to může být velmi snadné. Stačí využít prodej ready made společností.

Ready made společnosti jsou ideální pro ty z vás, kteří nemají rádi obíhávání úřadů, čekání ve frontách, vyplňování tun lejster, stresové situace. Jde totiž o společnosti, které jsou již založené a pouze čekají na to, až si je koupíte.

Obavy nejsou na místě

Zdá se vám to možná podivné, ale ready made sro jsou zcela legální a nutno říci, že v poslední době stále populárnější. Firma, která zajišťuje jejich prodej, je sama založí a následně je nabídne zájemcům, kteří chtějí ušetřit čas a námahu při zakládání společnosti.

Velkou předností je fakt, že prakticky nic nemusíte udělat sami, stačí si opravdu jen vybrat firmu a koupit si jí. Ready made společnosti už mají složený základní kapitál, jsou zapsané v Obchodním rejstříku. Nemají ale žádné závazky a historii. Nemusíte se tak obávat, že byste koupili třeba zadluženou společnost.

Nákup ready made zahrnuje celou řadu procesů zdarma

Rady ohledně nákupu ready made a také jejich nabídku najdete na webu Simplyoffice.cz. Tato firma zajišťuje výhodný prodej ready made společností. V jeho rámci máte zdarma kupříkladu převod 100% obchodního podílu společnosti (společnost se stává zcela vaší), přípravu veškerých smluv a dokumentací, notářské poplatky, ale také návrh na změnu zápisu do rejstříku.

Podnikat můžete díky ready made prakticky zde dne na den. Jaká to změna v porovnání s tím, pokud byste zakládali společnost vlastními silami. To by pak mohlo trvat klidně i několik týdnů. Legislativa se ČR sice v tomto směru pomalu lepší, stále je však založení firem otázkou dnů a týdnů nežli hodin.

Jedinou možnost, jak začít podnikat rychle a jednoduše, se stává nákup ready made společnosti. Ani cena za prodej není nijak vysoká. Vzhledem k úspoře času a energie se dá mluvit o tom, že se vlastně náramně vyplatí.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak výhodně koupit vysokozdvižný vozík a manipulační techniku

Jak výhodně koupit vysokozdvižný vozík a manipulační techniku

Nákup vysokozdvižných vozíků a jiné manipulační techniky může být náročný, a to hlavně pro vysokou pořizovací cenu zařízení. Využijete-li nákup v bazaru, ušetříte vysoké finanční částky a k dispozici budete mít vysoce kvalitní a precizně seřízené stroje. Společnost Semat HB s.r.o. nabízí komplexní s…

Jak udělat jednoduše domácí lučinu?

Jak udělat jednoduše domácí lučinu?

Pokud jste si oblíbili lučinu a zdá se vám přeci jen drahá, mám pro vás řešení. Velmi jednoduchý a rychlý recept vás jistě překvapí. Tuto lučinu zvládne opravdu každý a výsledek stojí za to.


Jak si zajistit stálý příjem pramenité vody? Stačí si pořídit automat na vodu

Jak si zajistit stálý příjem pramenité vody? Stačí si pořídit automat na vodu

Mnozí z vás jsou jistě zvyklí pít čistou vodu rovnou z kohoutku. To se dá pohodlně dělat doma v soukromí. Hůře to jde ale v okamžiku, kdy jste třeba v kanceláři, kde přeci jen mezi kolegy musíte dodržovat určité zásady chování. Voda z kohoutku navíc nemusí být vždy tak kvalitní. Co tedy dělat, abyst…

Jak začít s korálkováním?

Jak začít s korálkováním?

Líbí se vám šperky z drobných korálků? Jestli jste alespoň trošičku zruční, můžete si takový šperk zkusit vyrobit sami. Pro začátek budete potřebovat především trpělivost a pevné nervy. A pokud přijdete korálkování na chuť, pak budete časem schopni si vyrobit i složitější šperky. A jak s korálkování…
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!