verze pro tisk

Jak si půjčit do výplaty bez rizika?

16. červen 2015

Zbývá vám ještě několik dnů do výplaty a jste bez peněz? Problém vyřeší rychlá půjčka. Bez rizika podvodu a přemrštěných poplatků ji nabízí společnost Perfect Money.

Půjčka do výplaty se v tuzemsku stává čím dál víc populárnější. Koncept krátkodobých nebankovních půjček pochází ze Skandinávie, k nám se dostal teprve před několika lety. Dnes je však využívají tisíce lidí, mnozí z nich navíc opakovaně.

Vybírejte pouze osvědčené poskytovatele

U nebankovních půjček se už hodně lidí spálilo. Zvolili totiž společnost, o níž neměli žádné reference. Málo jim pak bylo platné, že kvůli pár stovkám museli následně splácet tisíce, ba dokonce desetitisíce korun.

Dobré renomé si v ČR získala půjčka do výplaty od Perfect Money. V první řadě jde o transparentní půjčku. Už při sjednávání máte přehled o tom, kolik za ni celkem zaplatíte. U první půjčky navíc nyní nejsou žádné úroky. Pokud si tak například půjčíte 3.000 Kč s dobou splatnosti 21 dní, během tří týdnů splatíte pouze ony 3.000 Kč, ani o korunu navíc.

Pozor na poplatky

Transparentnost je u krátkodobých nebankovních půjček mimořádně důležitá. Vždy je nutné, abyste věděli o výši úroků a poplatků. Některé společnosti si rády žádají poplatek předem. Ani ty u Perfect Money nehrozí.

O půjčce důkladně přemýšlejte

Půjčka do výplaty je bez rizika samozřejmě jen tehdy, víte-li, že ji budete schopni včas a řádně splatit. Před sjednáním dobře zvažte, zda vám půjčka stojí za to, nebo je lepší raději počkat, než vám dojdou peníze od zaměstnavatele.

U Perfect Money oceníte i mnoho dalších výhod. Půjčka do výplaty je dostupná prakticky komukoliv. Stačí mít dostatečný příjem (není jej ale nutné dokládat potvrzením, stačí jen uvést jeho výši) a platný občanský průkaz. Půjčka je určená pro každého, kdo již dosáhl plnoletosti. K úspěšnému vyřízení nepotřebujete žádného ručitele a zástavu. Žádost podáte jednoduše online, a to přímo na stránkách https://perfect-money.cz.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak správně solit

Jak správně solit

Sůl je součástí našeho každodenního života. Bohužel většinou solíme mnohem víc než je zdravé, což přináší zdravotní rizika. Ale bez soli by to nebylo ono. Jak a kolik správně solit?

Loterie u Lottolandu jsou legální a výherci se nemusí obávat nevyplacení výhry

Loterie u Lottolandu jsou legální a výherci se nemusí obávat nevyplacení výhry

V poslední době se vyrojily informace, že loterie Eurojackpot a EuroMillions jsou nespolehlivé. Názory, že se případní výherci nemusejí dočkat výplaty svých peněz, na které mají nárok, jsou však liché. Přesvědčit se lze jasnými fakty.


Jak snížit cholesterol přírodní cestou?

Jak snížit cholesterol přírodní cestou?

Bylo vám lékařem oznámeno, že vaše hodnoty cholesterolu v krvi rozhodně nejsou dobré a je třeba s tím něco udělat? Vysoká hladina cholesterolu nesmí být přehlížena, může totiž vést k závažným zdravotním problémům. Jak ale na snížení cholesterolu? A jde to i přírodní cestou?

Jaké jsou zdroje bílkovin?

Jaké jsou zdroje bílkovin?

Dostatečný přísun bílkovin je důležitý pro každého člověka a nemusíte být ani sportovec nebo kutlurista, kterému jde především o vytvoření svalové hmoty. Pojďme se podívat proč jsou bílkoviny důležité a v jakých potravinách je najdeme.
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

půjčka

středa, 7. listopad 2018
23:40

Nedávno se nám rozbila pračka, takže jsme si urychleně potřebovali pořídit novou. Našetřeno jsme bohužel neměli, tudíž jsme si museli půjčit. Naštěstí jsme narazili na srovnávač z
http://www.bezvamoney.cz/srovnani-pujcek/ , který nám na základě možností vybral ty nejvýhodnější nabídky půjčkem co mohl, tudíž spokojenost.


Napsal: půjčka [Odpovědět]

Radim

neděle, 27. leden 2019
16:50

Dobrý den, řeším teď půjčku na nové stroje v naší firmě. Je nějaké firma co by jste mi doporučili ? Chceme zakládat naši firmu pomocihttps://comeflexoffice.cz/zalozeni-firem-sro, tak uvidíme jak to celé dopadne. Budu se těšit na Vaše rady, děkuji moc.


Napsal: Radim [Odpovědět]

Milda

středa, 8. květen 2019
21:37

Zdravím. Podle mého názoru velmi dobré rady. Jestli můžu mít jedno doporučení, tak před pár dny se mi podařilo narazit na tento článek: http://www.financnipomocnik.cz/vyvracime-4-nejcastejsi-myty-o-pujckach-verili-jste-jim-i-vy/ který se týká různách mýtů, které jsou s půjčkami spojené. Celkem zajímavé čtení. Třeba se to někomu bude hodit.


Napsal: Milda [Odpovědět]

Ivos

sobota, 18. květen 2019
16:35

No, já si myslím, že pokud člověk alespoň trochu umí hospodařit s penězi, tak žádné půjčky nepotřebuje. Mně samotnému trvalo také pěkně dlouho, než jsem se to naučil. Teď už to ale naštěstí umím a dokonce se mi každý měsíc z výplaty podaří nějaké peníze ušetřit. Teď právě přemýšlím jak s nimi naložit. Rád bych je do něčeho investoval. Dost se mi líbí třeba investice do drahých kovů. Nahttps://www.investice.cz/ psali, že je to prý asi největší jistota.


Napsal: Ivos [Odpovědět]