verze pro tisk

Jak vybavit autolakovnu?

8. červenec 2015

Potřebujete si zařídit nebo modernizovat autolakovnu? Možností máte v současné době hodně. Chcete-li vsadit na jistotu v podobě kvalitních lakovacích kabin a dalších produktů, můžete vsadit na společnost Naver, která nabízí pestré portfolio vlastních výrobků, s nimiž budete mít ve vaší lakovně to nejlepší pracovní prostředí, jaké se na trhu nachází. Soustřeďme se proto na tuto firmu a na její nabídku podrobněji.

Vysoce kvalitní zařízení

Vybírat si budete moci zařízení, která jsou určena provozům, v nichž se mohou aplikovat různé druhy nátěrových hmot. Pokud ve vaší autolakovně potřebujete tryskat, brousit, či sušit, máte jedinečnou možnost koupit si zařízení, které vám jmenované postupy usnadní. Společnost Naver nabízí technologická zařízení, která jsou vyvíjena ve spolupráci s dodavateli a projdou složitými zátěžovými zkouškami. Za vysokou kvalitu a spolehlivost hovoří i vybavení lakoven známých firem jako ČMŽO, s.r.o. Přerov, BONATRANS GROUP, a. s. Bohumín nebo WALTER MASCHINERI, s.r.o. Kuřim a dalších.

Pestré portfolio produktů

 

Pořídit si do vaší autolakovny budete moci nástroje, které budou přesně korespondovat s rozměry místnosti. Lakovací kabina je k dispozici v mnoha rozměrových variantách stejně jako odsávací stěny. K dispozici jsou i vstupní a výstupní agregáty a míchací box. Součástí nabídky jsou i přípravná pracoviště, jež nabízejí speciální prostor pro přichystání výbavy pro lakování.

Kompletní zákaznická podpora

 

Spolehnout se můžete na kompletní pomoc této firmy v oblasti přípravy a tvorby nových projektů. Samozřejmostí je i aktivní účast při vyřizování administrativních záležitostí na úřadech. Díky spolupráci a nákupu výbavy u společnosti Naver získáte dostatečně dimenzovaný technologický provoz vaší autolakovny. Díky nejmodernějším poznatkům budete mít nejmodernější a nejpropracovanější stroje, se kterými bude efektivita práce mnohem vyšší.

 

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak zařídit dětský pokoj?

Jak zařídit dětský pokoj?

Narození dítěte je bezesporu nejkrásnější a nejradostnější událost, která nás může potkat. Život dostává úplně jiný směr, jiný rozměr, najednou nežijeme jen sami pro sebe, ale je tu někdo, komu bychom snesli modré z nebe, kdo plně a beze zbytku naplňuje naše srdce láskou doposud nepoznanou.

Jak zařídit obývací pokoj?

Jak zařídit obývací pokoj?

Domov má být místem, kde se cítíme dobře, příjemně a v bezpečí. K tomu, aby bylo pohodově nejen nám, ale i ostatním, je potřeba svůj byt vhodně vybavit. Nejčastěji své přátelé a rodinu zveme do obývacího pokoje. Jak tedy tuto místnost vhodně zařídit?


Jak se přichystat na letní dovolenou?

Jak se přichystat na letní dovolenou?

Čas dovolených je v plném proudu. Letní dovolená by měla být časem odpočinku a zábavy. Většinou si lidé vybírají alespoň 14 dní volna z práce a vyráží pryč ze svých domovů. Jak se na letní dovolenou přichystat?Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!