verze pro tisk

10 opravdu romantických valentýnských sms přání

26. leden 2015

Svátek svatého Valentýna se blíží a vy už jistě přemýšlíte nad tím, jak vyjádřit své drahé polovičce to, že ji máte rádi. Jestli nechcete utrácet za dárky a přáníčka, zkuste poslat alespoň valentýnskou smsku. A jakou? Nejlépe nějakou romantickou, v tomto článku najdete hned deset takových.

Reklama

Romantické sms přání na Valentýna

Na intenetových portálech s smskami je opravdu velký výběr různých básniček a přáníček nejen na Valentýna. Některé jsou opravdu ohrané a kýčovité. My jsme pro vás vybrali z nepřeberného množství přání ty opravdu romantické.

  • Určitě toužíš dostat opravdu milou valentýnku od někoho, kdo si myslí, že jsi nejlepší na světě. Právě jsi ji otevřel! Krásného Valentýna!
  • Miluji život, protože mi dal Tebe. Miluji Tebe, protože jsi můj život!
  • Nejsladší chvíle života jsou plné smíchu, radosti a krásných maličkostí. Mít někoho takového jako jsi Ty, to je důvod k slavení lásky. Pěkný valentýnský den.
  • Valentýnský den, kdy v náručí Tě mívám, je krásnější než sen, kde nežně Tě líbám.
  • Nevím, zda mě miluješ tak jako já Tebe, ale vím, že kdybych mohla, dám Ti celé nebe... Krásného Valentýna!
  • Mezi námi je to nejkrásnější, co může být mezi mužem a ženou - láska. Přeji si, aby tomu bylo napořád. Krásného Valentýna.
  • V životě potřebuji tři věci - Tebe, slunce a měsíc. Slunce pro krásný den, měsíc pro krásnou noc a Tebe napořád.
  • Jen jediný cit dokáže spojit dva lidi na celý život, je to láska a já jsem rád, že tento cit prožívám právě s Tebou!
  • Miláčku, dnes v den svatého Valentýna Ti tímto děkuji za každičký nádherný den, překrásnou hodinu a každou nezapomenutelnou vteřinu strávenou s Tebou!
  • Naše láska naplňuje můj život štěstím, dává mu smysl a já díky Tobě vím, jak je nádherné milovat. Přeji Ti krásného Valentýna.

Tak co tomu říkáte? Ne každá valentýnská smska musí být vtipná nebo rýmovaná. Tak zkuste poslat některou z našeho výběru, určitě tím svého partnera či partnerku potěšíte.

A jestli vás zajímá, jak a proč vznikl svátek svatého Valentýna, přečtěte si o tom následující článek.

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Autor Monika Svobodová

Autor: Monika Svobodová

Jsem maminka dvou malých dětí a se svou rodinou žiji v Liberci. Momentálně věnuji většinu svého času péči o děti. Ráda chodím do přírody a zajímá mě zdravý životní styl. Ve svém volném čase tvořím pomocí různých kreativních technik. G+


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak si opravdu užít dovolenou?

Jak si opravdu užít dovolenou?

Těšíte se celý rok, že opět vyrazíte na dovolenou? Někdo za sluníčkem, někdo na hory, každý tak jak má rád a po svém. Jedno máme ale všichni společné. O dovolené si chceme odpočinout od práce, každodenních starostí, zažít něco nového. Jak na to, abychom si dovolenou opravdu užili?

Proč se slaví svátek svatého Valentýna

Proč se slaví svátek svatého Valentýna

Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných, se u nás slaví již pár let. Připadá na 14. února a má své příznivce i velké odpůrce. Zamilovaní si dávají na znamení lásky různé dárky a přáníčka. Víte, kde má tento svátek svůj původ a proč se slaví?


5 rad, jak prát záclony v pračce

5 rad, jak prát záclony v pračce

Záclony jsou poměrně křehké, proto je důležité vědět, jak postupovat při jejich praní. Špatně zvolený program a další aspekty mohou snadno způsobit, že je vyprané záclony budou na vyhození, neboť se potrhají.

Jak vyčistit pračku?

Jak vyčistit pračku?

Pračka je nedílnou součástí snad každé domácnosti. Někdo ji používá skoro každý den, někdo méně. Ať tak nebo tak, je třeba ji pravidelně čistit, aby nedocházelo k usazování bakterií a vodního kamene. Pračka, o kterou se dobře staráte, vám bude dlouho a dobře sloužit. Jak tedy pračku správně vyčistit…
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!