verze pro tisk

5 rad, jak zachránit vztah?

18. únor 2015

Máte dlouhodobější vztah a občas cítíte, že je na pokraji záhuby? Přitom svého partnera milujete, ale tak nějak vašemu vztahu došla šťáva. Co udělat pro to, aby to bylo zase jako na začátku? Jak zachránit skomírající vztah?

Reklama

1.     Promluvte si!

Nejhorší ze všeho bývá, když partneři předstírají, že se vlastně dohromady nic neděje. Ani jeden z nich není spokojený, ale bojí se začít, promluvit o tom.  Druhému ovšem do hlavy nevidíme a tak jestli budete stále čekat, že se vaše drahá polovička dovtípí, v čem je ve vztahu problém, můžete čekat do doby, než  bude vztah totálně v troskách.

Udělejte si proto hezký večer a v klidu, bez přehnaných emocí si vyříkejte všechno, co vám leží už dlouho na srdci. Budete překvapeni, jak příjemné je, dostat to ze sebe ven. Možná budete nuceni, vyslechnout nějaké nepříjemnosti, ale neurážejte se, na místo toho si važte partnerovi upřímnosti. Ale co když se partner přizná k nevěře? Podívejte se, jak se s nevěrou, co nejlépe vyrovnat.

2.     Začněte znovu!

Po důvěrném vyjasňovacím rozhovoru můžete začít znovu. Určete si pravidla hry, nelžete si a slibte, že si budete otevřeně říkat, co vás ve vztahu nebaví, zraňuje, nebo co naopak naplňuje, co chcete zažít a na co se těšíte!

Jestliže je krize ve vztahu způsobená opravdu nevěrou, je na čase si ujasnit, zda oba dva chcete ve vztahu pokračovat. Pokud ano, nezbývá než zapomenout a věřit jeden druhému. Na to, jak nevěru napravit, se podívejte zde!

3.     Běžte na rande!

Přijde vám tak trochu scifi, užít si rande s partnerem, se kterým již delší dobu bydlíte ve společné domácnosti? Zahoďte obavy a prožijte skvělý večer. Hoďte se do  gala a obzvlášť ženy by si měly dát na svém vzhledu opravdu záležet.

Kupte si pro tuto příležitost šaty, po kterých již dlouho toužíte a udělejte ze sebe osudovou ženu. Vaším jediným cílem je, aby se do vás partner podruhé zamiloval! Někdy jsou si muži svými partnerkami až příliš jistí a pak ženu přestanou dobývat. Zaflirtujte si s číšníkem, pokladním v kině, ukažte, že se za vámi ještě nejeden muž ohlídne.

Máte doma chorobného žárlivce? Pak to raději nezkoušejte a dejte mu přečíst článek Jak se zbavit žárlivosti! Lásku žárlivost totiž nerozvíjí, ale pomalu ale jistě zabíjí!

4.     Udělejte si na sebe čas!

Jedním rande za uherský rok to ale bohužel nespravíte, je třeba na vztahu neustále pracovat, živit ho. Vytvořte si společné rituály, na kterých budete trvat. Co takhle setkání minimálně 3 krát týdně u večeře? A nedělní dopoledne proválené v posteli? Tyto chvíle vašemu vztahu rozhodně prospějí!

5.     Zalezte do postele!

V době zamilovanosti jste se milovali třeba několikrát denně a teď jste rádi, když to stihnete jednou za týden? Zkuste svůj sexuální život trochu okořenit! Nabídněte svému partnerovi netradiční erotickou masáž celého těla. Určitě na tento skvělý zážitek bude vzpomínat ještě druhý den v práci!

Teď je ještě na čase si místo flanelové noční košile obléct sexy košilku rafinovaného střihu, přirozeně se usmát a uvidíte, že krize se z vašeho vztahu nadobro odstěhuje!

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 1.6 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Autor Stanislava Štěpánová

Autor: Stanislava Štěpánová

Autorka žije v malém městě na Vysočině. Po vystudování sociální školy setrvala v oboru a několik let se věnovala práci se seniory a rodinami v nouzi. Nyní pečuje o čtyři děti, miluje přírodu, zpěv a hraje ochotnické divadlo. G+


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak se obléci na pohřeb?

Jak se obléci na pohřeb?

Na některé události v životě se zkrátka netěšíme a u pohřbu to platí dvojnásob. Na pohřeb přicházíme dát poslední sbohem někomu blízkému, vyjádřit mu úctu a upřímnou soustrast pozůstalým. K takové příležitosti je nutné zalovit v šatníku a najít něco velmi slušného. Víte, co je vhodné a jak se správn…

Jak zvládnout rozchod?

Jak zvládnout rozchod?

Každý z nás to zažil...každý z nás ví, jak je těžké se po rozchodu opět vzchopit a jít dál. Některé rozchody bolí méňě, jiné více a jsou i takové, ze kterých se dostáváme roky. Vztah, o kterém jste si mysleli, že vydrží do konce vašich dní se najednou rozpadnul a vy máte pocit, že váš život je u kon…


Jak zaujmout muže?

Jak zaujmout muže?

Každý den procházíte v práci vedle svého vysněného muže, ale on, jako by vás neviděl. Několik měsíců ho tajně milujete, zdají se vám o něm obyčejně neobyčejné sny a on se stále k ničemu nemá? Je to k vzteku a dochází vám trpělivost? Bojíte se, že než si vás všimne, budete v důchodu? Co takhle vystrč…

4 rady, jak si udržet přátelství

4 rady, jak si udržet přátelství

Člověk je tvor společenský a proto často a rád vyhledává společnost dalších lidí. Ať už se jedná o rodinné příslušníky, kolegy z práce nebo spolužáky. Když si pak dva lidé „padnou do noty“, může mezi nimi vzniknout přátelství, které je na celý život a může být i silnější než tzv. pokrevní pouto.
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!