verze pro tisk

Jak zaujmout muže?

29. srpen 2014

Každý den procházíte v práci vedle svého vysněného muže, ale on, jako by vás neviděl. Několik měsíců ho tajně milujete, zdají se vám o něm obyčejně neobyčejné sny a on se stále k ničemu nemá? Je to k vzteku a dochází vám trpělivost? Bojíte se, že než si vás všimne, budete v důchodu? Co takhle vystrčit drápky a muže snů konečně zaujmout?

Reklama

Stojí opravdu za to?

Je těžké s růžovými brýlemi na nose hodnotit, zda-li je to ten pravý, ale i přesto se nad tím zkuste zamyslet. Chcete se jen pobavit, vyrazit s ním do kina, pár měsíců si užívat a nebo toužíte po pevném svazku, svatbě, hypotéce a dětech?

To, co s objektem svého zájmu zamýšlíte, totiž ovlivňuje i to, jakým stylem se ho pokusíte zaujmout! Těžko si bude myslet, že hledáte lásku na celý život, když se před ním předvedete v sexy šatech odhalujících víc, než by se slušelo a budete se ho dotýkat, kde to jen půjde. Vážný vztah z toho nebude, ale třeba se s vámi rád pobaví.

Úsměv prolomí ledy!

Začněte zlehka a to třeba tím, že se na něj pokaždé mile usmějete. Snažte se, o co nejupřímnější pohled a úsměv, žádná křeč ani usmání alá Amerika.

Muži milují ženy, které se rády smějí a jsou veselé, tak ho svým dokonalým úsměvem odzbrojte!

Postava (bohužel) vede!

Co si budeme nalhávat, jakou má žena figuru, toho si muži všimnou ze všeho nejdříve. A tady jsou jen dvě možnosti, buď líbí a nebo nelíbí! Né každý muž ale touží po vychrtlé ženě, která se bojí sníst celé jablko, aby nepřibrala. Mnozí muži dávají přednost ženě, mají-cí nějaké to kilo navíc, které ale dokáže s noblesou a zdravým sebevědomím nosit!

Jestli tedy patříte k ženám, kterým příroda a dobré jídlo nadělilo né úplně souměrnou postavu, nezoufejte! I tak dokážete muže zaujmout, jen musíte někdy jednat rychle! Získejte si muže půvabným obličejem, zábavným a  příjemným chováním a vystupováním, atraktivními gesty!

Pečujte o sebe!

Zajděte si na kosmetiku, ke kadeřnici, udělejte si nákupní víkend a vyberte slušivé oblečení i boty na vyšším podpatku! Muži mají rádi, když o sebe žena pečuje.

Základem je ale to, abyste se cítila dobře vy! Jedině potom to bude dokonale fungovat a vy ze sebe budete vyzařovat spokojenost a pohodu, které si ,,ON“ zaručeně všimne!

Nechte se zachránit!

Ukažte mu svoji ženskost, to že stále ještě existují ženy, které neumí opravit kopírku ani auto. Požádejte ho o pomoc, jestli je gentleman, který za to stojí, určitě vás nenechá na holičkách.

Máte jedinečnou možnost stočit hovor tam, kam se vám zlíbí! Pamatujte, mužům se líbí ženy, které pustí někoho ke slovu a nekomandujou hned u prvního kafe!

Dotkněte se svého idola!

Sebemenší dotyk nebo letmé pohlazení může dopomoci k tomu, že muž konečně pochopí, že vám není lhostejný. Dotkněte se ho ale tak, aby to nepůsobilo drze, lacině a nevhodně. Velice nevinně působí dotyky na rukách. Stačí jemně položit ruku na předloktí a jestli hned neucukne, máte téměř vyhráno!

Nechte se dobývat!

I v tom nejstydlivějším muži je kus dobyvatele, který si svou ,,kořist“ chce ulovit sám. Většinou si ale ženy vybírají muže. Pokud ale zvládnete dělat, jako by to bylo naopak, budete atraktivnější než ta, která se bude okatě nabízet k ,,ulovení“.

A nejcennější rada na závěr?

Zůstaňte vždy sama sebou! Nechce vás? Trápíte se, že je to určitě kvůli vašemu zadku, předkusu, pihy na nose? Mějte se ráda, taková, jaká jste a neměňte se kvůli každému, kdo vás chce mít jinou! Určitě se najde takový, který vás bude milovat, i s vašimi nedostatky!

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 3.8 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Autor Stanislava Štěpánová

Autor: Stanislava Štěpánová

Autorka žije v malém městě na Vysočině. Po vystudování sociální školy setrvala v oboru a několik let se věnovala práci se seniory a rodinami v nouzi. Nyní pečuje o čtyři děti, miluje přírodu, zpěv a hraje ochotnické divadlo. G+


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak zaujmout ženu?

Jak zaujmout ženu?

Myslíte si, že ženy hledají ideálního partnera, tedy muže krásného, chytrého, bohatého, vlivného, šarmantního, pozorného, zkrátka po všech stránkách dokonalého? Většina žen tak náročných není, ale přece jen po mužích určité chování a vlastnosti vyžadují. Muži se pak často při navazování kontaktu sty…

6 tipů, jaký vybrat vánoční dárek pro muže

6 tipů, jaký vybrat vánoční dárek pro muže

K Vánocům neodmyslitelně patří také nadělování dárků. Vždy před Vánocemi přichází každoroční dilema co komu koupit tak, aby měl obdarovaný z dárku radost a viděl, že vám na něm záleží a máte ho rádi. Jaký dárek vybrat přávě pro muže? Pojďte se podívat na následující tipy.


Jak ušetřit za chod domácnosti? Pomoci může E.ON Rádce

Jak ušetřit za chod domácnosti? Pomoci může E.ON Rádce

Každý zodpovědný majitel domácnosti se snaží mít co nejnižší provozní náklady. Platby za energie a další poplatky jsou pro mnohé z nás relativně nákladnou složkou. Je proto vhodné neustále hledat nové možnosti, jak ušetřit. Nedávno vznikla nová služba společnosti E.ON, která vám může výrazně pomoci …

Jak se obléci na pracovní pohovor: Oblečení může přispět k získání zaměstnání

Jak se obléci na pracovní pohovor: Oblečení může přispět k získání zaměstnání

V momentě, kdy se ucházíte o nové zaměstnání, vás pravděpodobně čeká osobní pracovní pohovor v místě zaměstnavatele. Kromě dobré přípravy a sepsání životopisu byste neměli zapomenout ani na vzhled. Právě ten může při osobním setkání hrát velmi významnou roli. Často rozhoduje o úspěchu či neúspěchu. …
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!