verze pro tisk

Jak provést modeláž gelových nehtů?

11. květen 2015

Krásně nalakované a vymodelované nehty jsou dnes samozřejmostí, na kterou nesmí zapomenout žádná žena. Objevit se ve společnosti s neupravenými nehty je dost výrazným faux pas. V dnešním článku se dozvíte, jak na modeláž gelových nehtů. Jedná se o velmi populární metodu. Gelové nehty si snadno vytvoříte samy doma, nemusíte chodit do speciálního salonu krásy. Stačí mít potřebné náčiní a pomůcky.

Pomůcky pro vytvoření gelových nehtů

Základem je samozřejmě samotný gel lak na nehty. V současné době je na trhu celá řada produktů. Mnoho žen má velmi dobré zkušenosti s produktovou řadou Amazing Gel lak, která nabízí gely v široké škále barev a odstínů. Jde o kvalitní gely s vysokou odolností, vyznačují se i perfektním leskem.

Kromě gelu dále potřebujete UV lampu. Bez ní se modeláž nehtů tímto způsobem nedá kvalitně udělat. UV lampa slouží k vytvrzení gelu. Kromě toho si připravte také dezinfekci, štěteček na nanášení gelu, pilník a další potřeby, jež běžně využíváte při úpravě nehtů.

Postup modeláže

Samotná modeláž není nijak obtížná. Umyté a očištěné nehty vypilujte do požadovaného tvaru. Na štětec pak naneste patřičné množství gelu a aplikujte jej na nehty od středu ke krajům. Na štěteček příliš netlačte. Vrstva gelu musí být rovnoměrná, spíše tenčí.

Následně vložte nehty pod UV lampu a nechte je zde po stanovenou dobu, kterou doporučuje výrobce lampy. Zpravidla je doba působení UV záření kolem 2 – 3 minut.

Vrstev se obvykle nanáší více. Po každé aplikaci nové vrstvy nechte gel na nehty opět vytvrdit v UV lampě.

Závěrem jeden tip. Pro ty z vás, které vyznávají spíše výraznější barvy, doporučuji vyzkoušet novinku. Je jí UV gel na nehty Vampire v sytě červené upírské barvě. Tento i další varianty gelů pořídíte už od pouhých 89 Kč/kus (5ml balení), a to v internetovém obchodě NehtyProfi.cz. S e-shopem má dobré zkušenosti již mnoho zákaznic, o čemž svědčí přes 900 recenzí na Heuréce.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Kdy refinancovat hypotéku? Jak refinancování provést co nejjednodušeji

Kdy refinancovat hypotéku? Jak refinancování provést co nejjednodušeji

Pokud jste si v minulosti vzali hypotéku na pořízení nového bydlení, případně třeba rekonstrukci toho stávajícího, máte možnost ji po čase refinancovat. Může to přinést zejména finanční úlevu. Je ale nutné zvolit vhodnou dobu.

Proč se vyplatí vyzkoušet startovací sadu na gelové nehty?

Proč se vyplatí vyzkoušet startovací sadu na gelové nehty?

Držíte se při modeláži nehtů tradičních postupů, kdy využíváte výhradně klasické laky? Proč nezkusit něco trochu jiného, inovativního? Velmi atraktivně vypadají například gelové nehty. Ve chvíli, kdy s nimi nemáte žádné zkušenosti, je dobré si pořídit startovací sadu.


Jak si správně nalakovat nehty?

Jak si správně nalakovat nehty?

Již v dětství nejedna holčička vyzkouší maminčin oblíbený lak, a i když nehty nejsou dokonale nalakované, cítí se jak veliká dáma. V dospělosti máme dvě možnosti. Buď si zaplatit dobrou manikérku, která nám nehty nejen perfektně nalakuje, ale i ošetří, a nebo to všechno zvládneme doma. Volíte raději…

Proč je důležité provádět povrchové úpravy kovů?

Proč je důležité provádět povrchové úpravy kovů?

Veškeré kovové předměty jsou vystavovány vlhkosti a působení kyslíku. Dvojnásob to platí pro kovy, které jsou umístěny a používány ve venkovním prostředí. Abyste zabránili jejich rychlému opotřebení, ztrátě původního vzhledu či korozi, je zcela nezbytné provést jejich povrchovou úpravu. V tomto člán…
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!