verze pro tisk

Jak si zařídit dílnu: Bez kvalitního ponku se neobejdete

4. červen 2015

Mnozí domácí kutilové si v garáži či kůlně vytvářejí malou dílnu, v níž se pak prostřednictvím výroby nábytku a různých domácích potřeb a doplňků seberealizují. Ani domácí dílna se stejně jako větší firemní provozy neobejde bez kvalitního vybavení. Základem je přitom pracovní stůl, tedy takzvaný ponk.

Základní vlastnosti dílenského ponku

Dílenský ponk je speciálně upraveným stolem, který je přizpůsoben tomu, abyste na něm mohli provádět nejrůznější práce. Od řezání dřeva a dalších materiálů, až po drobné opravy.

Aby dobře sloužil, musí být dostatečně stabilní. Nesmí u něj chybět velká pracovní plocha. Praktickou variantou jsou pak dílenské stoly, které mají kromě pracovní plochy i zásuvky a poličky. Veškeré nářadí a pomůcky pak máte přímo po ruce, nemusíte pro ně neustále odbíhat.

Dílenské ponky od firmy POLAK CZ

Dílenský nábytek pro domácí kutily i velké provozy vám vyrobí společnost POLAK CZ. Jde o významnou tuzemskou firmu, jež se výrobním programem nábytku do dílen zabývá již více než 20 let. Může se pochlubit špičkovými produkty, a to díky tomu, že neustále investuje do vývoje výrobních zařízení.

V současné době má k dispozici moderní závod s automatizovanými výrobními linkami. Má rovněž vlastní vývojové oddělení, které takřka každým rokem přichází s inovacemi, jež urychlují a zpřesňují proces výroby.

Dílenský nábytek firma POLAK CZ dodává po celé České republice. Objednat si ho můžete přímo na jejích webových stránkách. Kromě toho jej firma prodává také prostřednictvím široké sítě obchodních partnerů. Dodávky zboží probíhají díky automatizovaným linkám rychle, zpravidla už do 2 – 3 týdnů od objednání. Kromě ponků u firmy pořídíte také například praktický dílenský vozík, díky němuž budete mít neustále po ruce potřebné nářadí, ať už budete pracovat v jakékoliv části dílny.

Veškerý nábytek do dílen je kompatibilní. Hodí se prakticky do všech typů výrobních provozoven a dílen. Vyberte si z nejširší nabídky dílenského nábytku v ČR. Práce v dílně vám díky němu půjde od ruky.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak zařídit rychlopas?

Jak zařídit rychlopas?

Zlákala vás cena zájezdu do zahraničí na poslední chvíli a až po jeho zakoupení jste zjistili, že máte propadlý cestovní pas? Přestaňte vyndávat věci z kufru, ještě není nic ztraceno! Je tu možnost, vyřídit si tak zvaný rychlopas! O co se jedná, za jak dlouho bude vystaven a co je třeba zařídit?

Jak zařídit dětský pokoj?

Jak zařídit dětský pokoj?

Narození dítěte je bezesporu nejkrásnější a nejradostnější událost, která nás může potkat. Život dostává úplně jiný směr, jiný rozměr, najednou nežijeme jen sami pro sebe, ale je tu někdo, komu bychom snesli modré z nebe, kdo plně a beze zbytku naplňuje naše srdce láskou doposud nepoznanou.


Jak zařídit obývací pokoj?

Jak zařídit obývací pokoj?

Domov má být místem, kde se cítíme dobře, příjemně a v bezpečí. K tomu, aby bylo pohodově nejen nám, ale i ostatním, je potřeba svůj byt vhodně vybavit. Nejčastěji své přátelé a rodinu zveme do obývacího pokoje. Jak tedy tuto místnost vhodně zařídit?

Jak cestovat letadlem: 9 věcí na které nezapomenout

Jak cestovat letadlem: 9 věcí na které nezapomenout

Létání letadlem je nejpohodlnější a nejrychlejší způsob cestování na dlouhé vzdálenosti. Létá se na dovolenou nebo třeba na služební cesty. Pojďte se podívat na 9 věcí, na které nezapomenout při cestování letadlem.
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

naradi

čtvrtek, 13. prosinec 2018
01:29

Jelikož se moje dílna specializuje zejména na stříhání a řezání různých materiálů, většinu vybavení nakupuji na http://www.techni-eshop.cz/ , kde je spousta kvalitních věcí za dobrou cenu, díky čemuž tak svým zákazníkům mohu nabídnout ty nejlepší výrobky na trhu.


Napsal: naradi [Odpovědět]

Láďa

pátek, 14. prosinec 2018
18:46

Je víc věcí, bez kterých se dílna neobejde. Záleží, co v ní člověk dělá. Já se třeba neobejdu bez ponku, kvalitního nářadí a hlavně kompresoru. Koupil jsem si pístový kompresor ABAC z https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/p/5628/bezolejovy-kompresor-o20p-1-5-24cm a jsem s ním spokojený.


Napsal: Láďa [Odpovědět]

Pavel

pátek, 22. únor 2019
16:18

To jsou pěkné ponky, avšak barevně si moc nevyberu. Moje nejoblíbenější kombinace barev je černá, červená a bíla, případně šedá. Svůj jsem si kupoval nahttps://www.mojedilna.cz/dilenske-stoly-a-ponky/ Hezky červený :)


Napsal: Pavel [Odpovědět]

Kája

úterý, 26. únor 2019
19:08

Je pravda, že bez pořádného ponku se člověk v dílně neobejde. Ponk ale není všechno... Na to, aby člověk mohl něco kutit je potřeba mít i to správné nářadí. Toho mám naštěstí v dílně spoustu. Dokonce tolik, že i já mám občas trochu problém se v něm vyznat. :-D


Napsal: Kája [Odpovědět]