verze pro tisk

Jak se mohou žáci přihlásit na studijní obor Multimediální tvorba?

18. červen 2015

Žáci 9. tříd mají možnost kromě státních škol pokračovat ve studiu také na soukromých středních školách. Zajímavý studijní obor Multimediální tvorba nabízí Soukromá střední škola cestovního ruchu ARCUS. V tomto článku se dozvíte, jakým způsobem se přihlásit a proč studovat právě tento obor.

Střední škola cestovního ruchu ARCUSStřední škola cestovního ruchu ARCUS
Zdroj: multimedialnitvorba.cz

 

 

Zaměření studia

Multimediální tvorba je uměleckým studijním oborem. V jeho rámci se žáci učí specifické předměty, které na jiných školách nejsou. Jde například o předměty dějiny výtvarné kultury, výtvarná tvorba, prostorová tvorba, digitální fotografie a animace, multimediální tvorba nebo tvorba a správa webových stránek.

Žáci díky tomu získají mnoho znalostí, které následně uplatní v celé řadě oborů v praxi, případně během studia na vysoké nebo vyšší odborné škole. Absolventi běžně nacházejí uplatnění v zaměstnáních zaměřených na multimediální technologie, programování apod.

Střední škola cestovního ruchu ARCUSStřední škola cestovního ruchu ARCUS
Zdroj: multimedialnitvorba.cz

 

 

Škola se snaží, aby byli její žáci po celou dobu studia maximálně samostatní a tvůrčí. Učitelé k nim proto přistupují individuálně, aby co nejlépe vystihli jejich přednosti a umělecké schopnosti.

Jak se na obor dostat?

Vzhledem k tomu, že je studijní obor Multimediální tvorba umělecky zaměřený, klade se při přijímacích zkouškách důraz především na talent a schopnosti uchazečů. Proto na vás čeká talentová zkouška. Skládá se z práce na počítači a tematické kresby.

Dalším kritériem jsou rovněž výsledky, kterých jste dosáhli na základní škole, konkrétně známky za 7. a 8. ročník. Více informací o přijímacím procesu se dozvíte přímo na webových stránkách školy.

Proč zvolit Střední školu cestovního ruchu ARCUS?

Studium na Soukromé střední škole ARCUS je pro žáky velmi atraktivní. Nejenže je zde čeká příjemný kolektiv, ale i moderní učebny. Škola je zcela multimediální, nacházejí se v ní celkem 3 počítačové učebny, což je v porovnání s mnoha podobnými školami nadstandardní. Všichni žáci po přijetí dostávají ke studiu k dispozici iPad mini.

Škola nabízí v rámci oboru Multimediální tvorba nejen zajímavé předměty technického a uměleckého zaměření, ale zajišťuje i kvalitní výuku cizích jazyků. Žáci si mohou vybrat angličtinu, němčinu, španělštinu, ruštinu nebo francouzštinu. Vždy minimálně 2 jazyky, a to již od prvního ročníku.

Žáci vždy na začátku školního roku dostávají i potřebné množství sešitů a učebnic. Během studia mají na škole k dispozici studovnu, v celém objektu je možné se připojit na bezdrátovou internetovou síť Wifi.

Multimediální tvorba má velkou budoucnost. Jako absolventi se rozhodně na trhu práce neztratíte.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak se přihlásit na facebook?

Jak se přihlásit na facebook?

Sociální sítě jsou ve světě velmi oblíbené. Obzvlášť mladými lidmi je facebook hojně využíván, ale profil zde má velké množství lidí v produktivním věku a najdete i seniory. Zakládají si zde profily firmy, muzea, hrady a další instituce, které chtějí být ,,na očích“ a zajistit tak firemní propagaci.…

Alergie na pyly - jaké potraviny také mohou vadit?

Alergie na pyly - jaké potraviny také mohou vadit?

Máte alergii na pyl? Pak si dávejte pozor, jaké potraviny jíte. Až 50% pylových alergiků trápí zároveň alergie na některé druhy potravin. Jaké potraviny vám při pylové alergii mohou vadit a čím je to způsobeno?


Internetbanking Poštovní spořitelny – jak se přihlásit?

Internetbanking Poštovní spořitelny – jak se přihlásit?

Mnoho lidí si zakládá bankovní účet u Poštovní spořitelny, a zároveň žádají i o zřízení internetového bankovnictví, aby mohli se svými financemi nakládat z pohodlí domova. Proto již při zřizováním bankovního účtu obdrží i dokument s přihlašovacími údaji. Jedná se o identifikační číslo a PIN.

Jak se připravit na přijímací zkoušky na vysokou?

Jak se připravit na přijímací zkoušky na vysokou?

Většina studentů se po maturitě hlásí na vysokou školu. A mnoho z nich má větší obavy z přijímacích zkoušek na vysokou školu, než-li z celé maturity. Je k tomu důvod? A jak se vlastně dobře připravit na přijímací zkoušky na vysokou školu?
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Roma

středa, 5. červen 2019
15:50

Hi there everyone, it's my first go to see at this web page, and piece of writing is truly fruitful designed for me,
keep up posting these articles.


Napsal: Roma [Odpovědět]

Daniela

středa, 5. červen 2019
19:03

At this time I am going to do my breakfast, afterward having my breakfast coming again to read more news.


Stephania

středa, 5. červen 2019
23:01

It's very trouble-free to find out any topic on net
as compared to books, as I found this post at
this site.


Harriet

středa, 5. červen 2019
23:15

Yes! Finally something about gamefly free trial.


Melinda

čtvrtek, 6. červen 2019
05:07

I am in fact thankful to the owner of this web page who
has shared this great piece of writing at at this time.