verze pro tisk

Proč se vyplatí vyzkoušet startovací sadu na gelové nehty?

22. leden 2016

Držíte se při modeláži nehtů tradičních postupů, kdy využíváte výhradně klasické laky? Proč nezkusit něco trochu jiného, inovativního? Velmi atraktivně vypadají například gelové nehty. Ve chvíli, kdy s nimi nemáte žádné zkušenosti, je dobré si pořídit startovací sadu.

Startovací sada na gelové nehty je ideální pro ty z vás, které s gel-laky dosud nemají žádné zkušenosti, tudíž nemají ani potřebné vybavení. Obsahuje totiž prakticky vše potřebné, co je k modeláži gelových nehtů zapotřebí. Stačí s k ní dokoupit pouze speciální UV lampu.

Vše nutné máte v jednom balíčku

Startovací sada vám ulehčí nákup potřebných pomůcek. Je v ní obvykle několik druhů gelů, takže si můžete vyzkoušet různé barevné varianty. Zjistíte tak, která vám vyhovuje nejvíce. Dále startovací sada obsahuje i pilníčky na nehty, leštičku, lepidlo a vatové tampónky. Nechybí v ní samozřejmě ani štětec, kterým gel na nehty budete nanášet.

Nemusíte shánět jednotlivé pomůcky zvlášť

Díky startovací sadě máte v jediném balíčku vše, co k modeláži nehtů potřebujete. Stačí už pouze dokoupit UV lampu, kterou však bez problémů dostanete v každém obchodě či eshopu, který se na prodej gel-laků specializuje. Jedním z takových je internetový obchod Nehtyprofi.cz, který kromě kompletních startovacích sad nabízí takřka nepřeberné množství laků v mnoha barevných variantách, od decentních až po výstřední, které ocení zejména mladé dívky a ženy.

Postup modeláže je jednodušší a rychlejší

Po zakoupení startovacího balíčku už je celkem snadné si gelové nehty vytvořit. Nemusíte chodit nikam do salonu krásy. Postup je ve zkratce takový, že nejprve důkladně očistíte nehty, aby na nich nezbyly stopy od starého laku. Pak nanesete první vrstvu gelu a necháte jej ztuhnout pod UV lampou. Totéž zopakujete ještě jednou, aby vrstva gelu byla dostatečně silná a pevná.

Gelové nehty jsou moderním způsobem modeláže. Jejich velkou předností je to, že dlouho vydrží, nesloupnou se tak rychle jako běžný lak na nehty. Vypadají přitom přirozeně a neničí nehty. Jsou vhodné jak pro každodenní nošení, tak i pro výjimečné příležitosti, kdy se například chystáte na nějaký večírek.

Nákup vás vyjde levněji

Zakoupení startovací sady na gelové nehty má ještě jednu výhodu. Tím, že si vše potřebné zakoupíte vcelku, ušetříte peníze. Nákup jednotlivých položek vás totiž může přijít mnohem dráž, což ostatně platí i při nákupu jiného druhu zboží.

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Recenze: Proč se vyplatí nákup nových telefonů iPhone 5s a iPhone 6?

Recenze: Proč se vyplatí nákup nových telefonů iPhone 5s a iPhone 6?

Chystáte se na koupi nového chytrého mobilního telefonu, který vám kromě běžných funkcí dopřeje spoustu zábavy? Před tím, než se vypravíte do obchodu, případně si vyberete zboží v některém z tuzemských e-shopů, je dobré se dozvědět podrobnější informace o jednotlivých značkách, typech a modelech. V …

Jak si správně nalakovat nehty?

Jak si správně nalakovat nehty?

Již v dětství nejedna holčička vyzkouší maminčin oblíbený lak, a i když nehty nejsou dokonale nalakované, cítí se jak veliká dáma. V dospělosti máme dvě možnosti. Buď si zaplatit dobrou manikérku, která nám nehty nejen perfektně nalakuje, ale i ošetří, a nebo to všechno zvládneme doma. Volíte raději…


Jak na výběr sjezdových lyží? I levné lyže se vyplatí, pokud mají správné parametry

Jak na výběr sjezdových lyží? I levné lyže se vyplatí, pokud mají správné parametry

Je nejvyšší čas, abyste se začali poohlížet po nákupu nových či použitých sjezdových lyží, zimní sezona už totiž pomalu klepe na dveře. Obchody nyní nabízejí nejširší nabídku produktů, neboť očekávají velký zájem ze strany zákazníků. Před tím, než si ale půjdete vybrat konkrétní značku lyží, přečtět…

Jak na rekonstrukci střechy? Vyplatí se pozvat si profesionály, kteří dělají střechy na klíč

Jak na rekonstrukci střechy? Vyplatí se pozvat si profesionály, kteří dělají střechy na klíč

Potřebuje střecha vašeho domu novou střechu, neboť ta stávající už nevyhovuje a výrazně snižuje komfort bydlení? Rekonstrukce střechy vás bude stát nejméně starostí, pokud si na práci pozvete profesionály. Ideální je, pokud jsou schopni zajistit opravu střechy na klíč.
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Lýdie

sobota, 12. leden 2019
06:56

Já si dělám nehty taky doma. Je to daleko pohodlnější, než někam chodit. Nehtová modeláž není složitá. Chce to jen trénink a po čase to jde samo. Chodí ke mě i kamarádky, tak si u toho vždy pokecáme.


Napsal: Lýdie [Odpovědět]

Chastity

pátek, 13. září 2019
21:26

sarah anne knott sildenafil viagra usa using both
cialis and sildenafil