verze pro tisk

Jak výhodně koupit vysokozdvižný vozík a manipulační techniku

23. červenec 2015

Nákup vysokozdvižných vozíků a jiné manipulační techniky může být náročný, a to hlavně pro vysokou pořizovací cenu zařízení. Využijete-li nákup v bazaru, ušetříte vysoké finanční částky a k dispozici budete mít vysoce kvalitní a precizně seřízené stroje. Společnost Semat HB s.r.o. nabízí komplexní služby v prodeji vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky již od roku 1990 jako smluvní servis značky Balancar. V současné době jsou v její nabídce i značky Nissan, Belet, Crown, Pramac a mnohé další.

Bazar vysokozdvižných vozíků

Nadstandardně vybavený bazar vysokozdvižných vozíků Semat HB nabízí stroje v celkovém rozmezí nosnosti od 1 000 až do 4 500 kg. Vybírat si můžete nejen ze zmiňovaných značek. Maximální zdvih strojů je stanoven na 4 600 mm. Volit lze mezi různými variantami pohonu. K dispozici jsou zařízení na LPG, elektřinu a na plyn. Pořídíte-li si vozík na LPG, můžete si nechat udělat revize a technickou kontrolu přímo v servisním středisku firmy. Potřebujete-li ruční paletové vozíky, máte také jedinečnou šanci.

Bazar manipulační techniky

Pokud využijete bazar manipulační techniky Semat HB, získáte jednoduchá zvedací zařízení. Mimo zmiňovaných paletových vozíků se jedná o přídavná zařízení jako vidle či hydraulické kruhy. Jmenovat bychom měli ale i montážní plošiny, hydraulické lopaty, sněhové radlice a teleskopy různého provedení.

Vyzkoušení a pronájem samozřejmostí

Firma Semat Hb nabízí nejen komplexní servis všech prodávaných zařízení, ale také možnost zápůjčky a vyzkoušení konkrétních zvolených strojů. Sami se tak budete moci podívat na funkčnost manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. Jestliže neuvažujete o koupi, není problém si přístroj pouze pronajmout na vykonání potřebných prací a následně jej po realizaci vrátit.

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak jednoduše začít podnikat? Stačí si koupit ready made společnost

Jak jednoduše začít podnikat? Stačí si koupit ready made společnost

Spousta z vás má jistě dobré představy o tom, jak by se dalo v určitém odvětví vydělat. Zároveň ale nemáte chuť podnikat, respektive se vám příčí představa složitého zakládání vlastní firmy. Přitom to může být velmi snadné. Stačí využít prodej ready made společností.

Proč zvolit stínící techniku od DIAMOND DESIGN?

Proč zvolit stínící techniku od DIAMOND DESIGN?

Stínící prvky do domácnosti představuje celá řada produktů. Jejich hlavní funkce je přitom vesměs společná pro všechny z nich. Mají za cíl snížit v případě potřeby průnik světla zvenčí do domu tak, abyste v domácnosti vždy měli ideální světelné podmínky. Moderní řešení přináší produkty české značky …


5 rad, jak výhodně spořit na důchod

5 rad, jak výhodně spořit na důchod

Za současné situace je jasné, že dnešní třicátníci se nebudou moci ve stáří spolehnout na to, že si na zbytek života vystačí s důchodem. Proto je dobré pečlivě uvažovat nad možnostmi výhodného spoření.

Proč si nechat postavit rodinný dům na klíč a jak ho výhodně financovat?

Proč si nechat postavit rodinný dům na klíč a jak ho výhodně financovat?

PR. Investice do pořízení nového rodinného domu je zcela zásadním životním krokem, u kterého je potřeba zvážit spoustu aspektů. Krom jiného to, jaký typ domu zvolíte, kdo vám jej postaví a za jakých podmínek. V neposlední řadě je pak nutné uvážit také způsob financování.
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!