verze pro tisk

Proč si nechat postavit rodinný dům na klíč a jak ho výhodně financovat?

9. březen 2016

Investice do pořízení nového rodinného domu je zcela zásadním životním krokem, u kterého je potřeba zvážit spoustu aspektů. Krom jiného to, jaký typ domu zvolíte, kdo vám jej postaví a za jakých podmínek. V neposlední řadě je pak nutné uvážit také způsob financování.

Nízkoenergetické domy jsou nejžádanější

V současné době se asi nejvíce vyplatí nízkoenergetické domy na klíč. Nízkoenergetický typ rodinného domu je výhodný v tom, že se při výstavbě používají moderní a hlavně vysoce kvalitní materiály. Zajišťují, že vás v budoucnu nečekají žádné nákladné výdaje za bydlení, zejména při spotřebě energií.

Realizace na klíč je nejsnadnější

Pokud jde o způsob výstavby, platí, že se vyplatí zvolit domy na klíč. To znamená, že si z katalogu objednáte určitý typ domu a daná firma vám jej následně postaví od základu až po nejmenší detaily, včetně zařízení interiérů, instalace topení apod.

Hypotéka vás vyjde levněji nežli nájem

Financování je možné provádět několika způsoby. Ti z vás, kteří nemají miliony na účtu, nejspíše zvolí hypotéku. Zde je dobré vybrat si takové řešení, kdy vás splátka hypotečního úvěru nebude příliš zatěžovat.

Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč

Ve všech výše uvedených ohledech vyniká společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o., která sídlí v Praze.

Staví švýcarské zděné domy a kanadské dřevostavby na klíč. Využívá přitom nejkvalitnějších technologií a materiálů, jako jsou nízkoenergetické pálené cihly POROTHERM či třeba pálené střešní tašky TONDACH. Firma je držitelem prestižních certifikací, kupříkladu kanadské certifikace Solid Wood Construction.

Pokud zvolíte k výstavbě zděného rodinného domu či dřevostavby na klíč právě tuto firmu, máte možnost získat výhodný hypoteční úvěr. Firma totiž spolupracuje se zkušeným bankéřem. Hypotéku vám nastaví tak, že její pravidelné měsíční splátky budou srovnatelné s běžným nájmem v ČR.

Na rodinné domy na klíč firma poskytuje i zajímavé záruky. Tak třeba u střešních systémů činí záruka 33 let, u konstrukčních a nosných systémů pak 10 let. All inclusive záruka na dům je 5 let.

Při sjednání smlouvy navíc máte možnost získat slevu 200.000 Kč na luxusní podlahu, podlahové topení v koupelně a luxusní koupelnu Richter and Frenzl.

Pokud přemýšlíte o tom, jak si pořídit nové bydlení, věřím, že vás nabídka společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. osloví.

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak na rekonstrukci střechy? Vyplatí se pozvat si profesionály, kteří dělají střechy na klíč

Jak na rekonstrukci střechy? Vyplatí se pozvat si profesionály, kteří dělají střechy na klíč

Potřebuje střecha vašeho domu novou střechu, neboť ta stávající už nevyhovuje a výrazně snižuje komfort bydlení? Rekonstrukce střechy vás bude stát nejméně starostí, pokud si na práci pozvete profesionály. Ideální je, pokud jsou schopni zajistit opravu střechy na klíč.

Jak si postavit krb?

Jak si postavit krb?

Pohled na plápolající oheň v krbu dokáže zpříjemnit nejeden sychravý večer. Jestli krb ještě nemáte a rádi byste ho měli, pak se podívejte jak si krb postavit. Není to úplně jednoduché a chce to jisté zkušenosti. Vždyť krb tvoří dominantu ve vašem bytě, tak by podle toho také měl vypadat. A jak na t…


Jak si postavit bazén?

Jak si postavit bazén?

Když teploty stoupají ke třicítkám, spousta lidí zatouží po svém vlastním bazénu. Pokud máte zahradu, můžete si toto přání splnit. Někomu stačí obyčejný nadzemní bazén, který na konci léta uklidíte, jiný zatouží po velkém bazénu zapuštěném do země. Jak si takový bazén postavit?

5 rad, jak výhodně spořit na důchod

5 rad, jak výhodně spořit na důchod

Za současné situace je jasné, že dnešní třicátníci se nebudou moci ve stáří spolehnout na to, že si na zbytek života vystačí s důchodem. Proto je dobré pečlivě uvažovat nad možnostmi výhodného spoření.
Vložit komentář

Komentáře

Evžen

úterý, 2. srpen 2016
15:41

Zdravím, lidé často neví, od jaké firmy si stavbu nechat vyhotovit, řešili jsme podobný problém, když nám zrovna kamarád doporučil firmu http://www.ddnk.cz . Šli jsme do toho ba byli jsme naprosto spokojení, jednání ze strany společnosti bylo naprosto profesionální a ceny více než rozumné. Můžu jen doporučit dále!


Napsal: Evžen [Odpovědět]

Hana

úterý, 29. listopad 2016
20:11

Absolutně musím souhlasit s Evženem. Firma http://www.ddnk.cz/ je opravdu profesionální a mně nezbývá nic jiného, než ji dporučit dál!!! Klobou dolů.


Napsal: Hana [Odpovědět]