verze pro tisk

Jak zrušit Twoo?

17. září 2014

Znáte internetovou seznamku Twoo? Někteří z vás ji možná využíváte a jste s jejími službami spokojeni. Ale jsou i tací, kteří by svůj účet nejraději smazali, ale neví jak na to. Pro to, abyste na Twoo přestali fungovat se totiž nestačí jen odhlásit, ale je třeba svůj profil úplně vymazat.

Reklama

Co je Twoo?

Twoo je prostor, který slouží k seznamování lidí. Pokud se na Twoo zaregistrujete a vytvoříte si svůj profil, můžete vyhledat lidi s podobnými zájmy jako máte vy, chatovat s nimi, sdílet fotky. Podmínkou pro registraci je věk nad 18 let.

Twoo je zdarma, ale jen v omezeném rozsahu, pokud chcete využívat veškeré jeho výhody možnosti, je nutné zaplatit členský poplatek, který je poměrně vysoký. Před tím, než se přihlásíte k placené verzi, dobře si to rozmyslete, protože pokud už službu nebudete chtít dál využívat, váš členský poplatek zpět nedostanete.

Email pro všechny vaše kontakty

Při registraci počítejte s tím, že všem lidem, které máte ve svém emailu v kontaktech, přijde automatický email a pozvánka, aby se registrovali a mohli s vámi komunikovat přes Twoo.

Jak zrušit účet na Twoo?

Ať už jste registrovaní v základní nebo placené verzi, můžete svůj profil kdykoliv zrušit. Pokud se jen odhlásíte, váš profil na Twoo zůstane a s ním i informace o vás. Pro placenou verzi platí, že účet zrušíte bez náhrady peněz, které jste do služby investovali.

Tak jak na to?

  • nejprve se přihlašte na Twoo
  • v možnostech profilu vyberte "nastavení"
  • v části "účet" stiskněte "upravit"
  • vyberte pole "smazat účet"
  • nyní musíte zadat svoje heslo
  • z rolovacího okénka vyberte důvod proč účet rušíte
  • stiskněte tlačítko "smazat účet"

A je hotovo, na váš email přijde potvrzení, že váš účet na Twoo byl zrušen.

Než se příště kamkoliv zaregistrujete, dobře si svoje rozhodnutí promyslete, protože ne vždy je zrušení účtu jednoduché a bez následků.

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček / Hodnoceno: 15x


Autor Monika Svobodová

Autor: Monika Svobodová

Jsem maminka dvou malých dětí a se svou rodinou žiji v Liberci. Momentálně věnuji většinu svého času péči o děti. Ráda chodím do přírody a zajímá mě zdravý životní styl. Ve svém volném čase tvořím pomocí různých kreativních technik. G+


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak zrušit účet na Facebooku?

Jak zrušit účet na Facebooku?

Zjistili jste, že Facebook pro vás není to pravé ořechové, nebaví vás, bojíte se zneužití informací nebo potřebujete odstranit profil zemřelého člena rodiny? Ať už je váš důvod pro stornování profilu jakýkoliv, není to tak úplně jednoduché. Jak tedy zrušit účet na Facebooku?

Jak ukončit pracovní poměr okamžitě?

Jak ukončit pracovní poměr okamžitě?

Vztah mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem je upraven v Zákoníku práce. Udává, jaké mají jednotlivé strany práva, ale i povinnosti, kdy a jak vzniká pracovní vztah a kdy zaniká. V Zákoníku je uvedeno více druhů ukončení pracovního poměru. Víte ale, že pracovní poměr lze ukončit okamžitě?


Jak napsat výpověď?

Jak napsat výpověď?

Už delší dobu jste v práci nespokojeni, nebo máte jiný důvod odejít z dosavadního zaměstnání? K tomu, aby vše proběhlo, tak jak má, je nutné učinit jisté kroky. Jak má výpověď vypadat, co by měla obsahovat a jaký stylem má být předána? Jak napsat výpověď?

Jak se přihlásit na facebook?

Jak se přihlásit na facebook?

Sociální sítě jsou ve světě velmi oblíbené. Obzvlášť mladými lidmi je facebook hojně využíván, ale profil zde má velké množství lidí v produktivním věku a najdete i seniory. Zakládají si zde profily firmy, muzea, hrady a další instituce, které chtějí být ,,na očích“ a zajistit tak firemní propagaci.…
Vložit komentář

Komentáře

Smazání profilu z Twoo

úterý, 25. listopad 2014
14:33

Jo také poměrně povedený návod. Určitě čtenářům pomůže. Já jsem s Twoo spokojený a proto nemám duvod profil mazat.---------------------------------Zpráva byla upravena adminem 12.12.2014 ve 10:33:19


Napsal: Smazání profilu z Twoo [Odpovědět]

Bohumil

úterý, 24. únor 2015
15:10

4. února 2015 ve 12.oo hodin upozorňuji: Tuto službu mám zrušenou už víc než 3 měsíce kvůli topování, šmírování, atd. Nechci, aby mne tu kdokoliv jakkoliv špehoval, zveřejňoval a dohazoval mi nějaké osoby. Tato služba je v rozporu s LZPS. Dámy a pánové máte bordely odpovídající Vašim požadavkům. Každý další jakýkoliv kontakt považuji za souhlas provozovatele se zaplacením 5.000.000,- v hotovosti mně osobně do 10 dnů,v při prodlení souhlasí provozovatel s 30 % denně penále splatné do 24 hodin hotově. 24.února 2015 v 15.15 hodin tu je kontakt.Za tyhle peníze se klidně budu soudit.


Napsal: Bohumil [Odpovědět]

Jarmila Raschendorf

neděle, 22. březen 2015
08:28

Na svém profilu chci změnit z názvu ROSLYN na jméno Jarmila---------------------------------Zpráva byla upravena adminem 31.03.2015 ve 15:22:40


Napsal: Jarmila Raschendorf [Odpovědět]

samson

čtvrtek, 16. červenec 2015
23:17

Na twoo pozor! Nepatří k nejserioznějším seznamkám.


Napsal: samson [Odpovědět]

Fackabook

čtvrtek, 31. prosinec 2015
12:30

Netušil jsem, že bych někdy zadával nějaké heslo, fackabookové nefungovalo, od e-mailu taky ne, musel jsem si nechat poslat nové, to taky nefungovalo, až pak přes tlačítko nové heslo jsem musel zadat nové. ... Z této volby není odchod, ani proklilikání zpět nefunguje, musí se v hystorii vybrat řádek s ikonkou červeného OO :-/.Každý vybraný důvod má protiakci, která vás vrátí zase zpět. uspěl jsem až u volby a i pak se musíte proklikat několika obrazovkama, na kterých je jestli to mysím opravdu? -vážně? jestli si to ještě nerozmyslím, atp.... na poslední je založit nový účet :-D)) I jednotlivé volby podle Vašeho návodu se mi obtížně hledaly. Nevadilo by, kdyby to bylo popsané podrobněji.Tak snad se mi to konečně podařilo :-fí .


Napsal: Fackabook [Odpovědět]

Fackabook

čtvrtek, 31. prosinec 2015
12:38

PS.: Ta volba vypadla - šla použít jen : Našel jsem přátele mimo Tvoo


Napsal: Fackabook [Odpovědět]

Pavel Šabacký

úterý, 3. duben 2018
16:56

zapomněl jsem heslo. co mám dělat nebo co udělá twoo?


Napsal: Pavel Šabacký [Odpovědět]