verze pro tisk

5 tipů, jak vybrat firmu pro úklid kanceláře

25. leden 2016

Máte na starost pořádek a čistotu ve vaší firmě, případně podnikáte z domova a nechcete mít ve své domácí kanceláři neustálý nepořádek? Abyste s odstraňováním špíny a prachu nemuseli zbytečně rozptylovat, doporučuji si na úklid kanceláří pozvat odborníky. Je ale potřeba zvolit vhodnou firmu. Jak ji poznáte? K tomu vám pomohou následující tipy.

1. Zajistí komplexní služby

Kvalitní společnost na úklid firmy se pozná podle toho, že vám nabídne kompletní servis. Vy si už pak jen sami vyberete, jaký typ úklidu zvolíte. Kompletní úklid zahrnuje vysátí a vytření podlah, dále pak třeba otření nábytku od prachu s použitím ochranných přípravků, ale i mytí oken.

Existuje celá řada úkonů. Nekvalitní firmy obvykle nabízejí jen zlomek prací. Pokud však máte například špinavá okna v kanceláři, už vám nepomohou a musíte si shánět zase někoho nového. Takovéto firmě se raději vyhněte.

2. Spočítá cenu před započetím prací

Dobrá firma vám už při prvním kontaktu spočítá alespoň přibližnou cenu za práce. Máte tak představu o tom, na kolik peněz vás domácí či firemní úklid vyjde. Nemusíte se pak zbytečně obávat, že vás firma „oškube“.

3. Používá nejkvalitnější přípravky

Pro domácí i firemní úklid je nutné používat speciální mycí a lešticí přípravky. A to pouze ty nejkvalitnější. Úklidová firma, která přijde s lacinými přípravky, nedělá příliš dobrý dojem.

4. Má odborný personál

Pro firemní úklid je zcela zásadní, abyste lidem, kteří jej provádějí, mohli důvěřovat. Pokud úklid zajišťují lidé, u nichž máte na první pohled obavy z toho, že by mohli něco ukrást či poškodit, okamžitě je odvolejte a najděte si raději jinou firmu.

5. Pracuje rychle a efektivně

Úklid firmy může zahrnovat klidně i desítky kanceláří. Není ale možné, aby jej firma prováděla celý den. Zatěžovalo by to veškerý personál firmy, což by se negativně odrazilo na produktivitě jejich práce. Úklidová firma musí být efektivní a rychlá, výsledek práce ale musí být k vaší plné spokojenosti.

Těmito i mnoha dalšími zásadami se řídí společnost Delta servis, která zajišťuje úklid kanceláří v Olomouci i dalších městech, a to i významným společnostem. Mezi její klienty patří třeba České dráhy a Tesco.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

7 tipů, jak vybrat vysavač

7 tipů, jak vybrat vysavač

Vysavač patří k běžnému vybavení domácnosti a je nenahraditelným pomocníkem. Když vysavač nefunguje jak má, je na čase pořídit nový. Na trhu se nabízí veliké množství vysavačů a nebývá lehké vybrat ten pravý. Přinášíme vám 7 tipů, jak vybrat vysavač.

6 tipů, jaký vybrat vánoční dárek pro muže

6 tipů, jaký vybrat vánoční dárek pro muže

K Vánocům neodmyslitelně patří také nadělování dárků. Vždy před Vánocemi přichází každoroční dilema co komu koupit tak, aby měl obdarovaný z dárku radost a viděl, že vám na něm záleží a máte ho rádi. Jaký dárek vybrat přávě pro muže? Pojďte se podívat na následující tipy.


Proč je pro firmu i živnostníka výhodnější svěřit vedení účetnictví externímu poradci?

Proč je pro firmu i živnostníka výhodnější svěřit vedení účetnictví externímu poradci?

Nebyl by to český stát, kdyby na podnikatele „neušil“ každýrok nějaké nové nařízení, které zkomplikuje již tak složitou oblast účetnictví.V některých případech to vypadá i tak, že se politici snad nudí a vymýšlí novápravidla, která velkým soukromým firmám i podnikatelům dost komplikují život. Podnik…

7 tipů, jak vtipně darovat peníze

7 tipů, jak vtipně darovat peníze

Nemůžete vybrat vhodný dárek k Vánocům, narozeninám nebo ke svatbě a rozhodli jste se darovat peníze? Nechcete je dát jen tak do obyčejné obálky, ale chcete je darovat nějakým vtipným způsobem? Pak se pojďte podívat na následující tipy.
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!