verze pro tisk

6 tipů, jaký vybrat vánoční dárek pro muže

27. listopad 2014

K Vánocům neodmyslitelně patří také nadělování dárků. Vždy před Vánocemi přichází každoroční dilema co komu koupit tak, aby měl obdarovaný z dárku radost a viděl, že vám na něm záleží a máte ho rádi. Jaký dárek vybrat přávě pro muže? Pojďte se podívat na následující tipy.

Reklama

Jak dárky vybírat?

Než koupíte jakýkoliv dárek, je třeba se zamyslet nad tím, komu je určený. Chcete obdarovat svého partnera, manžela, tatínka, tchána, syna, vnoučka nebo jen kamaráda? Zapřemýšlejte nad tím, jaké má dotyčný záliby, o čem sní, zda se nezmínil o tom co by si přál nebo co by potřeboval, má raději praktické věci nebo ho potěší nějaký netradiční dárek. Samozřejmně je nutné přihlédnout také k věku muže.

Z čeho vybírat?

Pokud máte jasnou představu o tom, jaký dárek koupíte, dobře pro vás. Jestli ale stále tápete, podívejte se na následující tipy na vánoční dárky pro muže.

Zážitky

V posledních letech jsou velmi oblíbené různé zážitkové dárky. Můžete vybírat z adrenalinových zážitků jako je seskok padákem, jízda vznášedlem, bungee jumping, plavba na divoké řece nebo i jízda ve ferrari. Další možností jsou různé kurzy - například kuchařský kurz nebo kurz focení. Oblíbené jsou také wellnes pobyty, masáže či pivní lázně. Dárek v podobě zážitku vybírejte obezřetně, protože takový seskok padákem rozhodně neudělá radost někomu, kdo se bojí výšek.

Technika a elektronické dárky

Pro muže se hodí elektronika všeho druhu. Může vybírat věci k počítači (designová myš, programovatelná klávesnice, webkamera, USB), věci související s poslechem muziky (sluchátka, reproduktory) nebo příslušenství k mobilnímu telefonu (hands-free, kryt na telefon). Může to být například navigace do auta nebo turistická GPS, tablet či čtečka knih.

Oblečení a doplňky

K typickým vánočním dárkům patří oblečení a doplňky. Taková pěkná košile, luxusní kravata, šála nebo kožené rukavice jistě potěší nejednoho muže. A co takhle nějaká praktická peněženka, nový kožený pásek či manžetové knoflíčky?

Sportovní vybavení

Je-li obdarovávaný muž sportovním nadšencem, nic nezkazíte funkčním oblečením, sportovním náčiním, ale také sporttestrem nebo permanentkou do posilovny, na squash nebo do bazénu. Opravdu velké sportovce nadchne i registrace na půlmaraton nebo jiný závod.

Kosmetika

Když už opravdu nevíte co dotyčnému koupit, vsaďte na kosmetický balíček nebo parfém. Vždyť takovou sadu na holení využije skoro každý muž.

Další tipy

S přihlédnutím k mužovým koníčkům můžete pořídit například nové nářadí do dílny, dobrou knihu, hudební CD, předplatné časopisu, lístek na koncert nebo do divadla, i láhev dobrého alkoholu.

Možností jak obdarovat muže je spousta, stačí jen správně vybrat. Tak šťastnou ruku při výběru.

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Autor Monika Svobodová

Autor: Monika Svobodová

Jsem maminka dvou malých dětí a se svou rodinou žiji v Liberci. Momentálně věnuji většinu svého času péči o děti. Ráda chodím do přírody a zajímá mě zdravý životní styl. Ve svém volném čase tvořím pomocí různých kreativních technik. G+


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

10 tipů, jak zabalit dárek!

10 tipů, jak zabalit dárek!

Dárky jsou perfektně schované a čekají jen na zabalení? Máte chuť si s tím letos pohrát a každý dárek hezky a originálně zabalit? Nemusíte mít strach, stačí popustit uzdu své fantazii, připravit si potřebný materiál k balení a půjde to snadno! Jak tedy zabalit dárek?

7 tipů, jak vybrat vysavač

7 tipů, jak vybrat vysavač

Vysavač patří k běžnému vybavení domácnosti a je nenahraditelným pomocníkem. Když vysavač nefunguje jak má, je na čase pořídit nový. Na trhu se nabízí veliké množství vysavačů a nebývá lehké vybrat ten pravý. Přinášíme vám 7 tipů, jak vybrat vysavač.


5 tipů, jak vybrat firmu pro úklid kanceláře

5 tipů, jak vybrat firmu pro úklid kanceláře

Máte na starost pořádek a čistotu ve vaší firmě, případně podnikáte z domova a nechcete mít ve své domácí kanceláři neustálý nepořádek? Abyste s odstraňováním špíny a prachu nemuseli zbytečně rozptylovat, doporučuji si na úklid kanceláří pozvat odborníky. Je ale potřeba zvolit vhodnou firmu. Jak ji …

Jaký je rozdíl mezi půjčkou a úvěrem?

Jaký je rozdíl mezi půjčkou a úvěrem?

Pokud uvažujete o tom, že byste někoho požádali o peníze, možná si myslíte, že nezáleží na pojmech a je jedno, zda vám někdo nabídne půjčku či úvěr. Rozdíly se však v těchto pojmech přeci jen najdou, a to dosti výrazné. Jak to tedy je?
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!