verze pro tisk

5 důvodů, proč přejít na elektronické cigarety namísto klasických

22. prosinec 2015

O tom, že kouření cigaret přináší mnoho negativních důsledků na lidské zdraví, netřeba diskutovat. Přesto i v dnešní době kouří více než čtvrtina Čechů. Pokud mezi ně patříte i vy, pak je na čase přemýšlet, co s tím udělat. Prvním krokem, jak se zbavit závislosti a udělat něco pro své zdraví, je přejít na elektronické cigarety. Najde se minimálně několik důvodů.

1. Neobsahují tolik škodlivin

Elektronická cigareta je oproti klasické méně škodlivá. Nedá se samozřejmě tvrdit, že je zdravá. Neobsahuje ale tolik škodlivých a toxických látek, je v ní pouze čistý nikotin.

2. Nesmrdí

I jako kuřákům vám může vadit zápach, který vydávají klasické cigarety. Stačí pár minut v uzavřené místnosti, kde se kouří, a rázem vám načichne oblečení tak, že jej po příchodu domů musíte okamžitě dát do pračky. V případě elektronické cigarety tento problém odpadá. To oceníte nejen vy, ale zejména i vaše okolí.

3. Pomáhají přestat s kouřením

Přechodem na elektronické cigarety máte šanci se účinněji zbavit závislosti na kouření. Postupně snížíte dávky nikotinu, až si všimnete, že jej vaše tělo vlastně už vůbec nepotřebuje.

4. Jsou chutnější

Běžné tabákové cigarety nejsou zrovna nějakou pochoutkou. V případě elektronické varianty si však můžete dopřát zcela jinou chuť. V současnosti jsou na trhu náplně do elektronických cigaret s desítkami příchutí. Od klasické tabákové až třeba po ovocné či čokoládové.

5. Nestojí vás tolik peněz

Kouření elektronické cigarety je bezesporu cenově výhodnější. Sice vás čekají vyšší pořizovací náklady, poté však už za kouření nemusíte utrácet tolik peněz jako u klasických kupovaných krabiček cigaret.

E-cigarety a stovky příchutí máte možnost si pohodlně pořídit v internetovém obchodě mojeelektronickacigareta.cz. Celý nákup provedete online, zboží vám po objednání dojde na vámi zvolenou adresu.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

5 důvodů, proč investovat do tepelného čerpadla

5 důvodů, proč investovat do tepelného čerpadla

Ve snaze co nejvíce snížit spotřebu elektrické energie, která dnes není nijak levná, je vhodné využít tepelného čerpadla. Dá se instalovat nejen v moderních novostavbách, ale i ve starších objektech, které procházejí rekonstrukcí. V dnešním článku se zaměřím na tepelná čerpadla Daikin Altherma, kter…

Proč se slaví svátek svatého Valentýna

Proč se slaví svátek svatého Valentýna

Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných, se u nás slaví již pár let. Připadá na 14. února a má své příznivce i velké odpůrce. Zamilovaní si dávají na znamení lásky různé dárky a přáníčka. Víte, kde má tento svátek svůj původ a proč se slaví?


Proč zvolit stínící techniku od DIAMOND DESIGN?

Proč zvolit stínící techniku od DIAMOND DESIGN?

Stínící prvky do domácnosti představuje celá řada produktů. Jejich hlavní funkce je přitom vesměs společná pro všechny z nich. Mají za cíl snížit v případě potřeby průnik světla zvenčí do domu tak, abyste v domácnosti vždy měli ideální světelné podmínky. Moderní řešení přináší produkty české značky …

Jak a proč pěstovat bazalku pravou?

Jak a proč pěstovat bazalku pravou?

Bazalka pravá je hojně pěstovanou rostlinou. Výhodou je, že ji můžete pěstovat nejen na zahrádce před domem, ale také v květináčích v bytě, který vám příjemně provoní.
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!