verze pro tisk

Jak a kde dopřát svému tělu odpočinek a uvolnění pomocí masážních procedur?

15. prosinec 2015

V dnešní době plné stresu a velké psychické i fyzické zátěže je stále důležitější dbát o to, abyste svému tělu dopřáli dostatek odpočinku a relaxace. Kromě vydatného spánku k tomu mohou posloužit i různé procedury v lázeňských komplexech. Pokud chcete udělat něco pro své zdraví, navštivte Lázně Jupiter na Praze 4.

Navštivte Lázně Jupiter

Lázně Jupiter, které vznikly po roce 2000, jsou dnes komplexem, který se přímo specializuje na moderní i tradiční masážní metody a další procedury, které mají za cíl dodat člověku novou energii, nechat jeho tělu odpočinout a přispět ke zkrášlení postavy.

Lymfatická masáž odstraní z těla toxiny

Mezi nejoblíbenější se řadí lymfatické programy a balíčky. Jejich hlavní náplní jsou takzvané lymfatické masáže, které mají za cíl zlepšit mízní oběh organismu. Pokud máte špatný lymfatický oběh, může se to projevit například v tvorbě celulitidy, často vám také otékají chodidla. Tělo se hůře zbavuje toxických látek. Pravidelnou lymfatickou masáží zlepšíte proudění mízy a předejdete tak vzniku těchto problémů.

Vyzkoušejte méně známou hammam masáž

Lázně Jupiter přicházejí i s méně známými procedurami. Mezi ně řadí například turecká hammam masáž. Jde o typ masážní procedury, která se v Turecku využívá již po staletí. Jejím základem je masírování speciální pěnovou vrstvou za použití hammam rukavice. Díky této metodě dochází k odstraňování odumřelých a poškozených částí buněk z povrchu těla. Zamezuje se tak usazování toxických látek v organismu. Po masáži se cítíte uvolněněji a jste čilejší.

Chcete se zbavit tuků? Je čas na bezbolestnou liposukci

V Lázních Jupiter se dočkáte i mnoha dalších procedur, a to nejen masážních. Odborný personál zde klientům provádí například i liposukci neinvazivní metodou, kdy dochází zcela bezbolestnou formou k odstraňování nadbytečného tuku z těla. Máte-li nějaké to kilo navíc, které vám vadí z estetického i fyzického hlediska, je liposukce jedním z účinných řešení, jak se problému zbavit.

Lázně Jupiter sídlo na Praze 4, konkrétně v Hornokrčské ulici č.31. Více informací najdete na webových stránkách laznejupiter.cz.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Proč si na jídelní stůl dopřát filety z bílého tuňáka?

Proč si na jídelní stůl dopřát filety z bílého tuňáka?

PR. Prakticky od jakéhokoliv odborníka na zdravou výživu můžete slyšet, že mezi potraviny, které by neměly chybět v našem jídelníčku, patří ryby. Přesto jsme jako Češi v tomto ohledu výrazně pozadu za většinou evropských států. A když už si nějakou tu rybu dopřejeme, obvykle se jedná buď o klasickou…

Jak pomocí stravy snížit krevní tlak

Jak pomocí stravy snížit krevní tlak

Hypertenze znamená krevní tlak vyšší než 140/90. Zjistili vám nebo někomu z rodiny vysoký krevní tlak? Pravděpodobně jste dostali léky na snížení a poučení o tom, jakou vést životosprávu. Je nutné vyřadit kouření a veškerý alkohol. Pokud máte nadváhu, měli byste s ní něco udělat. Vhodným jídelníčkem…


Jak ušetřit za chod domácnosti? Pomoci může E.ON Rádce

Jak ušetřit za chod domácnosti? Pomoci může E.ON Rádce

Každý zodpovědný majitel domácnosti se snaží mít co nejnižší provozní náklady. Platby za energie a další poplatky jsou pro mnohé z nás relativně nákladnou složkou. Je proto vhodné neustále hledat nové možnosti, jak ušetřit. Nedávno vznikla nová služba společnosti E.ON, která vám může výrazně pomoci …

Jak ušetřit při nákupu kosmetiky? Přeci s pomocí slevových kódů a kuponů

Jak ušetřit při nákupu kosmetiky? Přeci s pomocí slevových kódů a kuponů

Nakupujete rádi na internetu a oblíbili jste si různé speciální akce a slevy, díky nimž vás nákupy vyjdou o poznání levněji? Pak vás jistě zajímá, jak ušetřit za značkovou kosmetiku.
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!