verze pro tisk

Jak ušetřit při nákupu kosmetiky? Přeci s pomocí slevových kódů a kuponů

3. duben 2015

Nakupujete rádi na internetu a oblíbili jste si různé speciální akce a slevy, díky nimž vás nákupy vyjdou o poznání levněji? Pak vás jistě zajímá, jak ušetřit za značkovou kosmetiku.

Reklama

Značková kosmetika, jakou představují například Yves Rocher či Douglas, není zrovna levnou záležitostí. Oproti „běžným“ produktům však u těchto značek, byť za vyšší cenu, máte jistotu kvality.

Zmíněná značka Yves Rocher v současné době vyrábí více než 700 kosmetických přípravků, od pleťových masek, přes parfémy až třeba po opalovací krémy. Všechny produkty jsou přitom vyráběny z přírodních látek, neobsahují žádné látky živočišného původu. Historie značky Yves Rocher sahá už do poloviny minulého století, dnes je jednou z nejvýznamnějších svého druhu v Evropě.

Díky slevovým kódům při nákupu zboží ušetříte desítky procent

Není však pravidlem, že vás kosmetika od špičkových tuzemských a světových výrobců vyjde vždy dráž nežli levné varianty od méně významných firem. Využijete-li slevové kupony a kódy, máte možnost ušetřit stovky korun. Sleva na vybrané druhy zboží se obvykle pohybuje od 20 do 50%, výjimkou však nejsou ani vyšší slevy.

Proč se vyplatí nakupovat v internetových obchodech?

Ti z vás, kteří obecně nedůvěřují nákupům na internetu, dělají velkou chybu. Musíte si totiž uvědomit, že klasické kamenné obchody prodávají své zboží výrazně dráž nežli internetové. Je to dáno krom jiného tím, že musejí platit své zaměstnance.

Konečnou cenu zboží ovlivňují také náklady za dopravu. V neposlední řadě pak kamenné obchody platí za pronájem komerčních prostor, za energie atd.

To vše v případě internetových obchodů prakticky odpadá, tudíž si mohou dovolit nastavit u svého zboží nižší ceny a tím pádem nalákat i více zákazníků. Jedním z efektů je pak možnost nabízet své produkty s výraznými slevami, a to třeba právě prostřednictvím slevových kuponů a kódů.

Kde na internetu najít slevové kupony a kódy pohromadě?

A nyní k tomu, jak slevové kódy využít a kde je vlastně najít. S akčními nabídkami přichází jednotlivé internetové i kamenné obchody, případně samotní výrobci. Hledání slev je však mnohdy zdlouhavou záležitostí. Na internetu či hledáním kódů v letácích tak můžete strávit klidně i několik hodin.

A právě z tohoto důvodu vznikl portál Slevovekody.com. Ten shromažďuje veškeré dostupné slevové kupony a kódy, a to nejen z oblasti kosmetických přípravků. Na jediném webu tak najdete desítky slevových akcí, které nabízejí internetové obchody na své zboží.

Postup využití slevových kódu na kosmetiku

Výběr slevového kódu

Postup využití slevového kódu či kuponu je velmi jednoduchý. Stačí si například vybrat konkrétní slevové kódy na Yves Rocher, špičkovou francouzskou rostlinnou kosmetiku.

Přechod do e-shopu a vložení kódu

Vygenerovaný kód si pak zkopírujete a přejdete na stránky e-shopu, jenž jej poskytl. Pak už si jen vyberete zboží, o které máte zájem a do příslušného pole při objednávce zkopírovaný kód vložíte.

Při nákupu se vám na základě toho odečte poskytovaná sleva. Na kosmetiku značky Yves Rocher je například v současnosti poskytována sleva až 50 % z původní ceny, pokud si zakoupíte zboží alespoň v hodnotě 900 Kč.

Jak vidíte, je to velmi snadné, pohodlné a hlavně lákavé. Zatímco byste například za kosmetiku Douglas či Yves Rocher zaplatili 2.000 Kč, díky využití slevových kuponů a kódů vás nákup na internetu vyjde klidně jen na polovinu původní ceny. Přitom skutečně stačí pouze navštívit portál Slevovekody.com. Nemusíte hodiny brouzdat po internetu a prodírat se různými slevovými akcemi, na tomto portále máte všechny slevy na jednom místě.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak ušetřit za chod domácnosti? Pomoci může E.ON Rádce

Jak ušetřit za chod domácnosti? Pomoci může E.ON Rádce

Každý zodpovědný majitel domácnosti se snaží mít co nejnižší provozní náklady. Platby za energie a další poplatky jsou pro mnohé z nás relativně nákladnou složkou. Je proto vhodné neustále hledat nové možnosti, jak ušetřit. Nedávno vznikla nová služba společnosti E.ON, která vám může výrazně pomoci …

Jak ušetřit na dovolenou?

Jak ušetřit na dovolenou?

Letošní dovolenou již máte za sebou a už nyní přemýšlíte jak ušetřit na další. Pokud žijete od výplaty k výplatě, může se vám zdát nemožné ušetřit tolik peněz, abyste za rok mohli vyrazit třeba k moři. V tomto článku najdete tipy, jak ušetřit, abyste na tu vysněnou dovolenou vyrazit mohli.


7 tipů, jak ušetřit za elektřinu

7 tipů, jak ušetřit za elektřinu

Spousta z nás se zhrozí pokaždé, když přijde účet za elektřinu. Na měsíčních splátkách dáváte už tak vysoké částky a pak se na pravidelném vyúčtování objeví nedoplatek dalších několik stovek až tisíců. Potom se vždy ptáte, jak ušetřit za elektřinu. V tomto článku najdete několik tipů jak na to.

Jak pomocí stravy snížit krevní tlak

Jak pomocí stravy snížit krevní tlak

Hypertenze znamená krevní tlak vyšší než 140/90. Zjistili vám nebo někomu z rodiny vysoký krevní tlak? Pravděpodobně jste dostali léky na snížení a poučení o tom, jakou vést životosprávu. Je nutné vyřadit kouření a veškerý alkohol. Pokud máte nadváhu, měli byste s ní něco udělat. Vhodným jídelníčkem…
Vložit komentář

Komentáře

DanielaJ

neděle, 5. únor 2017
18:06

Také chodím na slevy ke Kuponovníku, konkrétně na webovku http://www.kuponovnik.cz/kategorie/kosmetika. kombinace s plnou peněženkou je výborný nápad, díky za něj!


Napsal: DanielaJ [Odpovědět]

Dáša

pátek, 10. duben 2015
15:50

Slevové kupóny mám moc ráda a při nákupu kosmetiky a všelijaké drogerie to ještě smíchám tak, že se prokliknu do e-shopu, kde chci nakoupit přes web http://www.plnapenezenka.cz/kategorie/drogerie-zdravi a takto dostanu ještě něco zpět z nákupu, takže ušetřím nadvakrát


Napsal: Dáša [Odpovědět]

Tominator

sobota, 10. říjen 2015
22:18

Ahoj, díky za článek! Zastavím se u těch slevových kupónů – s těmi, co uvádíš, žádné zkušenosti nemám, ale.. v poslední době se mi daří šetřit při nakupování dost peněz díky http://www.kuponovnik.cz. Mají tam slevy od 10 do 80 % a co si budeme povidat, ušetřit třeba na notebooku 2000 Kč, to není úplně špatný :-D… Jinak si tam přijdou na svoje i ženský, je tam kupa oblečení, kosmetiky, šminek a tak Tak na to případně mrkni, určitě to využiješ !


Napsal: Tominator [Odpovědět]