verze pro tisk

Jak ušetřit za chod domácnosti? Pomoci může E.ON Rádce

12. listopad 2016

Každý zodpovědný majitel domácnosti se snaží mít co nejnižší provozní náklady. Platby za energie a další poplatky jsou pro mnohé z nás relativně nákladnou složkou. Je proto vhodné neustále hledat nové možnosti, jak ušetřit. Nedávno vznikla nová služba společnosti E.ON, která vám může výrazně pomoci v hledání otázek, kde všude je možné šetřit. Jmenuje se E.ON Rádce.

Pomocník, který pomůže s úsporami v oblasti energií

E.ON Rádce se stává významným online pomocníkem pro všechny z vás, kteří nechtějí platit zbytečně horentní sumy za elektřinu či plyn, ale například také za dopravu apod.

Úspora energií se dnes dá zajistit kupříkladu už jen pouhým přechodem na jiného dodavatele, případně změnou tarifů. Dobře nastaveným tarifem lze náklady na provoz domácnosti snížit o stovky až tisíce korun ročně. E.ON Rádce poradí, jak má správně fungovat chytrá domácnost. V ní se využívají různé alternativní zdroje energií a moderní přístroje, které jsou efektivní i z hlediska ekologie.

Funguje ve formě online databáze i živého poradenství

E.ON Rádce funguje jako vyhledávač, v němž na základě zadání klíčového hesla (např. plyn) naleznete praktické rady a informace v podobě článků. Z nich se dozvíte, jaké máte možnosti ohledně úspor.

Dále je možné jej využít i pro konkrétní dotazy. Na webu totiž funguje přímé poradenství, které je spuštěné každý všední den od 09:00 do 16:30. V tomto čase se můžete obrátit na zkušené odborníky, kteří vám v oblasti úspory energií, ekologie i dalších témat rádi pomohou najít nejvhodnější řešení.

Jedním z témat, kterým se portál zabývá, je také alternativní doprava. V této sekci krom jiného najdete praktické rady, jak snížit náklady za provoz motorových vozidel.

Kromě živého poradenství můžete E.ON Rádci zasílat rovněž emailové dotazy, na které vám odborníci odpoví nejpozději následující pracovní den.

Díky službám typu E.ON Rádce budete mít své výdaje v domácnosti daleko více pod kontrolou. Ušetříte peníze a kromě toho třeba i přispějete k zachování zdravého životního prostředí.

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak ušetřit při nákupu kosmetiky? Přeci s pomocí slevových kódů a kuponů

Jak ušetřit při nákupu kosmetiky? Přeci s pomocí slevových kódů a kuponů

Nakupujete rádi na internetu a oblíbili jste si různé speciální akce a slevy, díky nimž vás nákupy vyjdou o poznání levněji? Pak vás jistě zajímá, jak ušetřit za značkovou kosmetiku.

Rádce, jak vyplnit složenku typu A

Rádce, jak vyplnit složenku typu A

Jestli nemáte účet v bance a chcete někomu zaslat peníze na jeho účet, můžete využít služeb České pošty a zaslat peníze složenkou. Existuje několik typů složenek a každá slouží k jinému účelu. Pojďme se podívat na to, jak a kdy použít složenku typu A.


7 tipů, jak ušetřit za elektřinu

7 tipů, jak ušetřit za elektřinu

Spousta z nás se zhrozí pokaždé, když přijde účet za elektřinu. Na měsíčních splátkách dáváte už tak vysoké částky a pak se na pravidelném vyúčtování objeví nedoplatek dalších několik stovek až tisíců. Potom se vždy ptáte, jak ušetřit za elektřinu. V tomto článku najdete několik tipů jak na to.

Jak se dá využít nanotechnologie v domácnosti?

Jak se dá využít nanotechnologie v domácnosti?

Pojem nanotechnologie zní pro mnohé z vás cize a netušíte, k čemu je vlastně dobrá. O tom, že se využívá v průmyslu, možná máte ponětí. Víte ale, že se dá v mnoha oblastech využít také v běžném životě? Přípravky, které využívají nanotechnologii, se dnes dají aplikovat v domácnosti.
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

energie

středa, 12. prosinec 2018
22:21

Samozřejmě je super, když se člověk snaží šetřit elektřinou a tím i životní prostředí. Většina spotřebičů je však v dnešní době už tak ekologická, že se na jejich provozu už víc ušetřit nedá. Pak tedy nastává správná doba pro změnu dodavatele elektřiny. Já se rozhodl pro https://www.epet.cz/ , platím o několik set korun měsíčně méně a přitom se ve spotřebě neomezuji.


Napsal: energie [Odpovědět]

Radek

pátek, 15. březen 2019
02:55

Eon jsem měl dříve jako dodavatele elektřiny, ale abych pravdu řekl, tak jsem s nimi tedy moc spokojený nebyl. Na to, jak malou mám spotřebu elektřiny (bydlím v malém 1+1) jsem platil opravdu hodně. Právě proto jsem se rozhodl změnit dodavatele. Po dlouhém porovnávání jsem nakonec zvolil RWE a musím říct, že jsem u nich tedy mnohem spokojenější. Hlavně platím výrazně méně, což je pro mě nejdůležitější.


Napsal: Radek [Odpovědět]

Pavla Rychlá

pátek, 28. červen 2019
23:32

Já si myslím, že na energiích už v současné době ani víc ušetřit nemůžeme. Před časem jsme změnili dodavatele a to opravdu hodně pomohlo. Teď už jen zbývá naučit se šetřit na ostatních věcech, jako jsou třeba nákupy. Co se týče třeba nákupu potravin, tak na těch teď šetřím tak, že nakupuji jen tam, kde mají největší slevy. Nebo třeba když něco objednávám přes internet, tak se vždy prvně podívám kde mají to, co chci objednat nejlevněji a odtud to objednám. Při nakupování přes internet ještě dost využívám slevové kupóny. Třeba z http://www.kuponozdroj.cz/ Díky tomu se totiž dá také celkem dost peněz ušetřit.


Napsal: Pavla Rychlá [Odpovědět]

Charley

středa, 6. listopad 2019
06:20

buy kava kava root where can i purchase kratom
white thai kratom


Marcel

úterý, 31. březen 2020
13:00

hydroxychloroquine virus