Barbora Římalová

Poslední přihlášení:

Autorka žije v Mělníku, momentálně na rodičovské dovolené se 2 dětmi. Kromě péče o rodinu ji baví zařizování interiérů, vaření, práce na zahradě a fitness. Kontaktovat ji můžete přes Google+

Poslední články autora

Jak si vyrobit bezinkovou šťávu?

Jak si vyrobit bezinkovou šťávu?

Už naše babičky říkávaly, že černý bez ač plevel, je velmi léčivý. A každou zimu si na ně určitě vzpomeneme. Na komoru plnou láhví nažloutlé bezinkové šťávy, která nám tak moc chutnala. Co si ji tentokrát připravit sami?

Jak správně skladovat ryby?

Jak správně skladovat ryby?

Většina lidí bude souhlasit, že čerstvě chycené ryby mají nejvyšší kvalitu a nejlepší chuť. Způsob, jak zajistit čerstvost, je naporcovat a uvařit rybu, jakmile vyjde z vody. Existuje několik jednoduchých a efektivní kroků, které zachovávají kvalitu čerstvých ryb a umožní dočasné skladování.

Jak vybrat vhodný sporák?

Jak vybrat vhodný sporák?

Vaše kuchyně má za sebou již několik kulatin a chcete se s ní rozloučit. Stále však nevíte, jaký sporák si vybrat? Máte rádi klasiku nebo jste spíše pro moderní technologie? Pro obě kategorie je na trhu spousta modelů, jak si tedy vybrat ten správný?

Jak správně uskladnit ovoce?

Jak správně uskladnit ovoce?

Žijeme ve světě, kde je možné si v jakémkoliv ročním období nakoupit téměř jakékoliv čerstvé ovoce. Melouny, jahody a hroznové víno v zimě, pomeranče, mandarinky a banány v létě. Jak to ale udělat, aby ovoce zůstalo co nejdéle čerstvé i v domácích podmínkách?


Komentáře autora

Je nám líto, ale vybraný uživatel napřispěl žádným komentářem!