verze pro tisk

Jak zvýšit prestiž vaší firmy? Pronájmem kanceláří v Praze

26. duben 2016

Pro úspěch vaší firmy si musíte všímat jakýchkoliv detailů. Proč je konkurence úspěšnější a mezi klienty žádanější, přestože oproti ní máte lepší předpoklady? Jedním z důvodů může být fakt, že disponuje kvalitně zařízenými kancelářemi v centru Prahy. Pokud chcete zvýšit prestiž vaší společnosti, je na čase si také sehnat kancelář v hlavním městě.

Praha 5 je pro firmy nejprestižnější adresou

Nejvíce se hodí pro pronájem kanceláří Praha 5. Tato část hlavního města totiž disponuje nejen perfektní dopravní dostupností, ale také moderními kancelářskými budovami. Těch zde během posledních let vyrostlo hned několik.

Jedná se například o Anděl park Smíchov. Tento moderní administrativní komplex seskládá ze dvou budov, v nichž se nachází desítky kancelářských prostor. Některé z nich jsou stále k pronájmu.

Výhodou tohoto i dalších podobných komplexů je kompletní vybavenost. Pokud si zde pronajmete některou z kanceláří, můžete prakticky ze dne na den začít podnikat. Není zapotřebí pořizovat nábytek, vyřizovat připojení k internetu a další záležitosti. Vše už je vybavené a k dispozici v rámci pronájmu, který si sjednáte u renomované společnosti Scott & Weber.

Pronájem lze zařídit i v dalších částech Prahy

I další lokality v Praze nabízejí kanceláře, které budou dostatečně reprezentativní pro vaši firmu. Jako vhodný se nabízí pronájem kanceláří Praha 1, konkrétně v Revoluční ulici. Na výběr je zde z více než 30 plně klimatizovaných kancelářských prostor, které jsou opět plně vybavené moderním nábytkem.

Zájem je také o pronájem kanceláří Praha 4, případně je vhodná pro pronájem kanceláří Praha 10, kde v nedávné době došlo k rekonstrukci administrativní budovy Garden Eleven.

Ve všech těchto lokalitách najdete dobré zázemí, které může jedině přispět ke zlepšení prezentace a zvýšení prestiže vaší společnosti.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

3 zásady, jak si zvýšit sebevědomí

3 zásady, jak si zvýšit sebevědomí

Sedíte právě na pracovní poradě a šéf se dožaduje nového nápadu, který zvedne jeho tržby. Máte v hlavě stovky možností, ale zarytě mlčíte, díváte se do stolu a hrajete si se lžičkou v čaji. V duchu se přemlouváte, aby se vaše ústa rozmluvila, ale nevyjde z nich ani písmeno.

Jaké sporty zvýší vaši výkonnost?

Jaké sporty zvýší vaši výkonnost?

Chcete zvýšit svoji výkonnost a nevíte jaký sport je pro to nejlepší? Jsou to ty sporty, při kterých dochází k anaerobní zátěži. Co to je anaerobní zátěž a při kterých sportech k ní dochází? Na to vám odpoví tento článek.


Jak si rychle a snadno zajistit rezervaci ve vaší oblíbené restauraci?

Jak si rychle a snadno zajistit rezervaci ve vaší oblíbené restauraci?

Určitě jste už někdy zažili situaci, kdy jste se společně s přáteli či partnerem chystali navštívit některou z restaurací ve vašem městě, ale po příchodu do ní jste zjistili, že jsou všechny stoly obsazené a museli jste buď dlouho čekat, nebo odejít. Dnes už si ale vše můžete pojistit, a to velmi sn…

5 tipů, jak vybrat firmu pro úklid kanceláře

5 tipů, jak vybrat firmu pro úklid kanceláře

Máte na starost pořádek a čistotu ve vaší firmě, případně podnikáte z domova a nechcete mít ve své domácí kanceláři neustálý nepořádek? Abyste s odstraňováním špíny a prachu nemuseli zbytečně rozptylovat, doporučuji si na úklid kanceláří pozvat odborníky. Je ale potřeba zvolit vhodnou firmu. Jak ji …
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!