verze pro tisk

Jak zvýšit prestiž vaší firmy? Pronájmem kanceláří v Praze

26. duben 2016

Pro úspěch vaší firmy si musíte všímat jakýchkoliv detailů. Proč je konkurence úspěšnější a mezi klienty žádanější, přestože oproti ní máte lepší předpoklady? Jedním z důvodů může být fakt, že disponuje kvalitně zařízenými kancelářemi v centru Prahy. Pokud chcete zvýšit prestiž vaší společnosti, je na čase si také sehnat kancelář v hlavním městě.

Praha 5 je pro firmy nejprestižnější adresou

Nejvíce se hodí pro pronájem kanceláří Praha 5. Tato část hlavního města totiž disponuje nejen perfektní dopravní dostupností, ale také moderními kancelářskými budovami. Těch zde během posledních let vyrostlo hned několik.

Jedná se například o Anděl park Smíchov. Tento moderní administrativní komplex seskládá ze dvou budov, v nichž se nachází desítky kancelářských prostor. Některé z nich jsou stále k pronájmu.

Výhodou tohoto i dalších podobných komplexů je kompletní vybavenost. Pokud si zde pronajmete některou z kanceláří, můžete prakticky ze dne na den začít podnikat. Není zapotřebí pořizovat nábytek, vyřizovat připojení k internetu a další záležitosti. Vše už je vybavené a k dispozici v rámci pronájmu, který si sjednáte u renomované společnosti Scott & Weber.

Pronájem lze zařídit i v dalších částech Prahy

I další lokality v Praze nabízejí kanceláře, které budou dostatečně reprezentativní pro vaši firmu. Jako vhodný se nabízí pronájem kanceláří Praha 1, konkrétně v Revoluční ulici. Na výběr je zde z více než 30 plně klimatizovaných kancelářských prostor, které jsou opět plně vybavené moderním nábytkem.

Zájem je také o pronájem kanceláří Praha 4, případně je vhodná pro pronájem kanceláří Praha 10, kde v nedávné době došlo k rekonstrukci administrativní budovy Garden Eleven.

Ve všech těchto lokalitách najdete dobré zázemí, které může jedině přispět ke zlepšení prezentace a zvýšení prestiže vaší společnosti.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

3 zásady, jak si zvýšit sebevědomí

3 zásady, jak si zvýšit sebevědomí

Sedíte právě na pracovní poradě a šéf se dožaduje nového nápadu, který zvedne jeho tržby. Máte v hlavě stovky možností, ale zarytě mlčíte, díváte se do stolu a hrajete si se lžičkou v čaji. V duchu se přemlouváte, aby se vaše ústa rozmluvila, ale nevyjde z nich ani písmeno.

Jaké sporty zvýší vaši výkonnost?

Jaké sporty zvýší vaši výkonnost?

Chcete zvýšit svoji výkonnost a nevíte jaký sport je pro to nejlepší? Jsou to ty sporty, při kterých dochází k anaerobní zátěži. Co to je anaerobní zátěž a při kterých sportech k ní dochází? Na to vám odpoví tento článek.


Jak si rychle a snadno zajistit rezervaci ve vaší oblíbené restauraci?

Jak si rychle a snadno zajistit rezervaci ve vaší oblíbené restauraci?

Určitě jste už někdy zažili situaci, kdy jste se společně s přáteli či partnerem chystali navštívit některou z restaurací ve vašem městě, ale po příchodu do ní jste zjistili, že jsou všechny stoly obsazené a museli jste buď dlouho čekat, nebo odejít. Dnes už si ale vše můžete pojistit, a to velmi sn…

5 tipů, jak vybrat firmu pro úklid kanceláře

5 tipů, jak vybrat firmu pro úklid kanceláře

Máte na starost pořádek a čistotu ve vaší firmě, případně podnikáte z domova a nechcete mít ve své domácí kanceláři neustálý nepořádek? Abyste s odstraňováním špíny a prachu nemuseli zbytečně rozptylovat, doporučuji si na úklid kanceláří pozvat odborníky. Je ale potřeba zvolit vhodnou firmu. Jak ji …
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Sidlo

neděle, 3. únor 2019
23:14

Pronájem klasické kanceláře v Praze je pro nás dost drahá záležitost a tak jsme získání prestižní pražské adresy vyřešili díky virtuálnímu sídlu odhttps://comeflexoffice.cz/ Je to mnohem levnější řešení, přitom stejně účinné.


Napsal: Sidlo [Odpovědět]

Virtualni sidlo

neděle, 3. únor 2019
23:17

Pronájem klasické kanceláře v Praze je pro nás dost drahá záležitost a tak jsme získání prestižní pražské adresy vyřešili díky virtuálnímu sídlu od http://comeflexoffice.cz/ Je to mnohem levnější řešení, přitom stejně účinné.


Napsal: Virtualni sidlo [Odpovědět]

Ivos

neděle, 17. březen 2019
06:47

Celkem rád bych si pronajal nějakou kancelář, ale mé podnikání bohužel zatím nevynáší tolik, aby se mi pronájem vyplatil. Proto jsem se rozhodl jít spíše cestou domácí kanceláře. Už ji mám skoro dokončenou, teď mi jen zbývá vybrat to správné osvětlení. Mimochodem, když jsem hledal na internetu nějakou inspiraci, tak jsem narazil na tento článek: http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-podnikani/osvetleni-malych-kancelari který se právě tomuto tématu věnuje. Celkem zajímavé. Pokud vás to zajímá, určitě doporučuji přečíst.


Napsal: Ivos [Odpovědět]

Roman

neděle, 24. březen 2019
15:22

No, prestiž firmy se dá zvýšit mnoha různými způsoby. Já například nedávno četl, že na zvýšení prestiže firmy jsou dobré i takové ty světelné projektory na projekce loga firmy. Sám o nákupu něčeho takového celkem uvažuji..


Napsal: Roman [Odpovědět]

Pavel

neděle, 24. březen 2019
21:53

Souhlasím s ostatními... Myslím si, že virtuální sídlo firmy je v současné době pro podnikatele mnohem lepší volba, než si fyzicky pronajímat kancelář. Mít vlastní kancelář je sice hezké, ale taky pěkně drahé. Virtuální sídlo naopak nestojí skoro nic, čímž se dá celkem dost peněz ušetřit.


Napsal: Pavel [Odpovědět]

Pavlasek

úterý, 28. květen 2019
05:53

Když jsem s podnikáním začínal, tak jsem také měl v Praze pronajatou kancelář. Osobně si ale myslím, že pokud člověk chce, aby jeho firma působila prestižně, tak je mnohem lepší mít sídlo někde v zahraničí. Tak to mám u své firmy teď a funguje to skvěle. Můžu jedině doporučit. Všechno se to dá celkem snadno zařídit přes https://www.ioffshore.cz/ Právě ti se o to postarali mně.


Napsal: Pavlasek [Odpovědět]