verze pro tisk

Jak si rychle a snadno zajistit rezervaci ve vaší oblíbené restauraci?

25. listopad 2015

Určitě jste už někdy zažili situaci, kdy jste se společně s přáteli či partnerem chystali navštívit některou z restaurací ve vašem městě, ale po příchodu do ní jste zjistili, že jsou všechny stoly obsazené a museli jste buď dlouho čekat, nebo odejít. Dnes už si ale vše můžete pojistit, a to velmi snadno a rychle. Stačí využít služeb portálu Restu.cz.

Restu.cz slouží jako rezervační portál. Jakmile dostanete chuť zajít si někam na jídlo do restaurace, nemusíte se obávat toho, že vás z důvodu plné kapacity odmítnou. Jednoduše si rezervujete stůl a hodinu.

Za 10 minut máte rezervaci vyřešenou

Systém funguje následujícím způsobem. Vyberete si restauraci a kliknutím provedete rezervaci stolu. Pak už vyčkáte, až vám na emailovou adresu, kterou jste zadali při úvodní registraci, přijde potvrzení o proběhlé rezervaci. Toť vše. Nic víc.

Stůl si můžete rezervovat v mnoha podnicích po celé ČR

V současné době rezervační systém umožňuje provádění rezervací ve více než 20.000 podniků po celé České republice. Zapojeny jsou například restaurace v Brně, ale také v Ostravě i dalších městech, včetně těch menších.

Sbírejte kredity a dostanete voucher na jídlo

Je ještě jeden důvod, proč se využívání portálu vyplatí. Nejenže ušetříte čas, který byste jinak strávili třeba vyhledáváním kontaktů na restauraci a následným telefonováním, ale máte možnost ušetřit i peníze. Za registraci na webu, uskutečnění rezervací i dalších aktivit totiž získáváte kredity. Každý 1 kredit má hodnotu 1 Kč. Jakmile nasbíráte alespoň 300 kreditů, můžete je vyměnit za voucher, který následně využijete v některé z více než 500 restaurací. Oběd či večeři pak můžete mít zcela zdarma.

Ať už hledáte možnost, zda kupříklad nabízí nějaká indická restaurace v Brně možnost rezervace online, případně chcete navštívit jiný typ restaurace, portál Restu.cz vám výrazně usnadní práci. Už nikdy více se nebude opakovat ona nepříjemná situaci, kdy musíte čekat na uvolnění místa po příchodu do vašeho oblíbeného podniku.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak se připravit na ústní maturitu z češtiny snadno a rychle?

Jak se připravit na ústní maturitu z češtiny snadno a rychle?

Čekají vás v příštím roce či následujících letech maturitní zkoušky a bojíte se, jak se vše zvládnete naučit? Zdaleka největším strašákem bývá ústní maturita z češtiny. Už jen samotné zpracování otázek vám může zabrat desítky hodin času. Vše se dá ale usnadnit, a to díky unikátnímu projektu SnadnaMa…

Jak zajistit pohřeb?

Jak zajistit pohřeb?

Každého z nás během života čeká zařizování pohřbu blízké osoby. Ačkoliv se nejedná o zrovna příjemnou záležitost, je dobré vědět, jak vypadá celý postup kolem pohřbu, co je potřeba vykonat. V tomto článku se dozvíte základní kroky.


Jaké sporty zvýší vaši výkonnost?

Jaké sporty zvýší vaši výkonnost?

Chcete zvýšit svoji výkonnost a nevíte jaký sport je pro to nejlepší? Jsou to ty sporty, při kterých dochází k anaerobní zátěži. Co to je anaerobní zátěž a při kterých sportech k ní dochází? Na to vám odpoví tento článek.

Jak zvýšit prestiž vaší firmy? Pronájmem kanceláří v Praze

Jak zvýšit prestiž vaší firmy? Pronájmem kanceláří v Praze

PR. Pro úspěch vaší firmy si musíte všímat jakýchkoliv detailů. Proč je konkurence úspěšnější a mezi klienty žádanější, přestože oproti ní máte lepší předpoklady? Jedním z důvodů může být fakt, že disponuje kvalitně zařízenými kancelářemi v centru Prahy. Pokud chcete zvýšit prestiž vaší společnosti,…
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!