verze pro tisk

Loterie u Lottolandu jsou legální a výherci se nemusí obávat nevyplacení výhry

23. červen 2015

V poslední době se vyrojily informace o tom, že loterie Eurojackpot a EuroMillions jsou nespolehlivé. Názory, že se případní výherci nemusejí dočkat výplaty svých peněz, na které mají nárok, jsou však liché. Přesvědčit se lze jasnými fakty.

Hraní s Lottolandem je zcela legální

O tom, že byste podáním tiketu u loterie Eurojackpot či EuroMillions neměli oporu v právních předpisech při případné výhře, nemůže být řeč. Společnost Lottoland, která zajišťuje vklady na výsledky, je řádně licencovaná, k provozování na mezinárodní úrovni má platné úřední povolení Gibraltarské komise pro hazardní hry. Tato licence je vysoce ceněná, vždyť jí disponují i takoví giganti, jakým jsou společnosti Bet Victor, Landbrokers, Coral nebo William Hill.

Lottoland má silné zázemí

Licence regulovaná samotnou vládou Gibraltaru (Velká Británie) je jasným důkazem, že se nemusíte obávat nevyplacení peněz. Licence garantuje, že Lottoland je společností s finančně silným zázemím a je tak bez problémů schopna vyplácet veškeré avizované výhry. Zároveň je sázení s ní bezpečné a v souladu s platnými zákony.

Firma podléhá auditu jedné z největších účetních firem na světě – KMPG. Dále je také pojištěná u centrální banky Německé spolkové republiky, která garantuje vyplacení pojistného v jakémkoliv množství a měně.

Do loterie se můžete zapojit i online

Loterie Eurojackpot a EuroMillions jsou nejen bezpečné, ale i pohodlné. Tikety totiž můžete podávat nejen na klasických místech u licencovaných prodejců, ale nyní i online, díky čemuž ušetříte spoustu času a námahy.

V případě, že se zapojíte online, stačí dodat kopii dokladu totožnosti a provést úvodní registraci. A vyhrát můžete opravdu snové částky. Eurojackpot kupříkladu nabízí výhry minimálně 245 milionů Kč, maximálně až 2,45 miliardy Kč.

Lottolandu se rozhodně nemusíte vyhýbat. Nevěřte všemu, co se v českých médiích napovídá.

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 3.25 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jaké jsou zdroje bílkovin?

Jaké jsou zdroje bílkovin?

Dostatečný přísun bílkovin je důležitý pro každého člověka a nemusíte být ani sportovec nebo kutlurista, kterému jde především o vytvoření svalové hmoty. Pojďme se podívat proč jsou bílkoviny důležité a v jakých potravinách je najdeme.

Jaké potraviny jsou zdrojem vitamínu A?

Jaké potraviny jsou zdrojem vitamínu A?

Určitě si často říkáte, že jíst ovoce a zeleninu je zdravé, protože mají hodně vitamínů. Ale víte k čemu jsou nám jednotlivé vitamíny dobré? Pojďme se podívat na vitamín A - čím je prospěšný a v jakých potravinách ho najdeme.


Jaké potraviny jsou zdrojem vitamínu B

Jaké potraviny jsou zdrojem vitamínu B

Víte, že když se řekne vitamín B, tak nejde jen o jeden vitamín, ale že jich existuje celá řada? Pojďme se podívat k čemu jsou nám tyto vitamíny prospěšné a v jakých potravinách je najdeme.

Jaké potraviny jsou zdrojem vitamínu C

Jaké potraviny jsou zdrojem vitamínu C

Všichni víme, že v období viróz a chřipek je důležitý přísun vitamínu C. "Céčko" je našemu tělu prospěšné i z jiných důvodů. Tento vitamín najdete snad v každém doplňku stravy, ale mnohem lepší je užívat ho přímo v naší stravě. V jakých potravinách ho tedy najdeme?
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!