verze pro tisk

Jaké LED osvětlení je nejvýhodnější

15. červenec 2015

Při realizaci osvětlení v interiéru i ve venkovních prostorách se vyplatí vsadit na LED světla. Právě tato technologie se totiž vyznačuje hned několika velmi důležitými přednostmi, mezi nimiž vynikají hlavně minimální náklady na svícení a naopak maximální bezpečnost daná tím, že se LED svítidla nepřehřívají. Soustřeďme se tedy na to, kde nakoupit kvalitní osvětlení tohoto typu a jaké modely jsou nejoblíbenější.

Nakupujte kvalitní produkty

Na trhu s LED svítidly se dnes nachází spousta prodejců, a tak je třeba vsadit na vysokou kvalitu za nízké ceny. Obrovské množství produktů nabízí společnost LED LINE, která se již od roku 2006 zaměřuje na návrh a prodej LED osvětlení. Jedná se o oficiálního prodejního partnera společnosti Philips. Vybrat si některé ze světel můžete v eshopu ledline.cz, nebo v kamenné prodejně nacházející se v centru Prahy.

Z pestrého sortimentu si vyberete

Vybírat si z nabídky zmiňovaného prodejce můžete nejen standardní LED žárovky, ale i například LED zářivky. Ty se dnes stále více prosazují na úkor zářivek klasických trubicových, které svou spotřebou nemají šanci nejmodernější technologii konkurovat. Hodně oblíbené jsou i moderní LED pásky obsahující velké množství malých žároviček. V podhledech domů nebo v jiných místech v exteriéru a interiéru dokážou ve večerních a nočních hodinách doslova divy

LED panely

Jako vynikající varianta osvětlení se jeví LED panely Philips, které se vyznačují vysokou svítivostí 1880 lm. Když si přepočítáme celkovou svítivost, dostaneme se na podobný výkon, jaký nabízí vláknová 120W žárovka. Součástí balení je i napájecí zdroj, takže budete mít celý komplet. Naším tipem je tenký stropní LED panel PHILIPS Sharatan matt chrome 80090/17/16 4000K. Optimální je k zapuštění do sádrokartonu, popřípadě do desek. Prostor dokáže prosvětlit fantasticky.

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jaké vybrat dětské povlečení?

Jaké vybrat dětské povlečení?

Zatímco při výběru povlečení pro dospělé si nemusíte příliš lámat hlavu, výběr dětských variant je přeci je složitější. Je třeba brát v potaz už jen takovou maličkost, zda jde o povlečení pro kluky či holky.

Jaké potraviny jsou zdrojem vitamínu B

Jaké potraviny jsou zdrojem vitamínu B

Víte, že když se řekne vitamín B, tak nejde jen o jeden vitamín, ale že jich existuje celá řada? Pojďme se podívat k čemu jsou nám tyto vitamíny prospěšné a v jakých potravinách je najdeme.


Jaké jsou zdroje bílkovin?

Jaké jsou zdroje bílkovin?

Dostatečný přísun bílkovin je důležitý pro každého člověka a nemusíte být ani sportovec nebo kutlurista, kterému jde především o vytvoření svalové hmoty. Pojďme se podívat proč jsou bílkoviny důležité a v jakých potravinách je najdeme.

Jaké plavky pro silnější postavu?

Jaké plavky pro silnější postavu?

K prázdninám a létu patří koupání a pobyt u vody. Pro ženy, které nemají zrovna ideální postavu, může být jen představa, že se budou někde pohybovat v plavkách, velmi nepříjemná. Přitom dobře zvolený střih plavek dokáže divy a i žena s několika kily navíc může vypadat dobře. Jak tedy vybrat plavky p…
Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Radovan

čtvrtek, 31. leden 2019
13:57

Já už delší dobu uvažuji nad tím Hue systémem od Philipsu. Nedávno jsem viděl jak to funguje u známých a velmi se mi to zalíbilo. Dá se s tím dělat spousta věcí. Co všechno umí je hezky popsáno například tady: http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/uzitecny-a-zabavny-philips-hue Doporučuji mrknout. :)


Napsal: Radovan [Odpovědět]

Jindra

neděle, 31. březen 2019
09:00

Zdravím, chtěl bych se zeptat. Nemáte náhodou nějaké tipy jak vybrat venkovní osvětlení? Tím myslím co by mělo splňovat atd? Rád bych si trochu prozářil svoji zahradu ale s výběrem si vůbec nevím rady. Velmi se mi třeba líbí takové ty rustikální lucerny co mají tady http://www.bytova-svitidla.cz/Venkovni-osvetleni jen bych rád věděl jestli je to dobrá volba.


Napsal: Jindra [Odpovědět]

Pavel

pondělí, 8. duben 2019
01:08

LED světla doma používám už několik let a stěžovat si rozhodně nemohu. Hlavně ta úspora elektrické energie je díky nim opravdu znát. Ale mimo toho mají i spoustu dalších výhod. Třeba nedávno jsem se na bezvarady.eu dočetl, že jsou dokonce i prý mnohem zdravější, než světla s klasickými žárovkami.


Napsal: Pavel [Odpovědět]

Lionel

středa, 10. duben 2019
08:35

Hurrah! After all I got a web site from where I can really
take valuable data concerning my study and knowledge.


Malissa

středa, 8. květen 2019
03:19

Hi there friends, its great piece of writing regarding cultureand fully explained, keep it up all the
time.


Petr

pátek, 14. červen 2019
06:29

Já bohužel doma ještě stále svítím klasickými žárovkami. Brzy se ale chystám pustit do rekonstrukce celého interiéru a společně s ní vyměnit i osvětlení v celém domě. Určitě tedy půjdu do LED světel. Velmi by se mi doma líbila například nějaká designová světla. Už jsem se dokonce i po nějakých na internetu předběžně díval a dost se mi líbí třeba ta, která mají na https://www.rendl.cz/ Dokonce si tam můžete sestavit i vlastní světla na míru, což je super.


Napsal: Petr [Odpovědět]