verze pro tisk

Jaké LED osvětlení je nejvýhodnější

15. červenec 2015

Při realizaci osvětlení v interiéru i ve venkovních prostorách se vyplatí vsadit na LED světla. Právě tato technologie se totiž vyznačuje hned několika velmi důležitými přednostmi, mezi nimiž vynikají hlavně minimální náklady na svícení a naopak maximální bezpečnost daná tím, že se LED svítidla nepřehřívají. Soustřeďme se tedy na to, kde nakoupit kvalitní osvětlení tohoto typu a jaké modely jsou nejoblíbenější.

Nakupujte kvalitní produkty

Na trhu s LED svítidly se dnes nachází spousta prodejců, a tak je třeba vsadit na vysokou kvalitu za nízké ceny. Obrovské množství produktů nabízí společnost LED LINE, která se již od roku 2006 zaměřuje na návrh a prodej LED osvětlení. Jedná se o oficiálního prodejního partnera společnosti Philips. Vybrat si některé ze světel můžete v eshopu ledline.cz, nebo v kamenné prodejně nacházející se v centru Prahy.

Z pestrého sortimentu si vyberete

Vybírat si z nabídky zmiňovaného prodejce můžete nejen standardní LED žárovky, ale i například LED zářivky. Ty se dnes stále více prosazují na úkor zářivek klasických trubicových, které svou spotřebou nemají šanci nejmodernější technologii konkurovat. Hodně oblíbené jsou i moderní LED pásky obsahující velké množství malých žároviček. V podhledech domů nebo v jiných místech v exteriéru a interiéru dokážou ve večerních a nočních hodinách doslova divy

LED panely

Jako vynikající varianta osvětlení se jeví LED panely Philips, které se vyznačují vysokou svítivostí 1880 lm. Když si přepočítáme celkovou svítivost, dostaneme se na podobný výkon, jaký nabízí vláknová 120W žárovka. Součástí balení je i napájecí zdroj, takže budete mít celý komplet. Naším tipem je tenký stropní LED panel PHILIPS Sharatan matt chrome 80090/17/16 4000K. Optimální je k zapuštění do sádrokartonu, popřípadě do desek. Prostor dokáže prosvětlit fantasticky.

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jaké vybrat dětské povlečení?

Jaké vybrat dětské povlečení?

Zatímco při výběru povlečení pro dospělé si nemusíte příliš lámat hlavu, výběr dětských variant je přeci je složitější. Je třeba brát v potaz už jen takovou maličkost, zda jde o povlečení pro kluky či holky.

Jaké potraviny jsou zdrojem vitamínu B

Jaké potraviny jsou zdrojem vitamínu B

Víte, že když se řekne vitamín B, tak nejde jen o jeden vitamín, ale že jich existuje celá řada? Pojďme se podívat k čemu jsou nám tyto vitamíny prospěšné a v jakých potravinách je najdeme.


Jaké jsou zdroje bílkovin?

Jaké jsou zdroje bílkovin?

Dostatečný přísun bílkovin je důležitý pro každého člověka a nemusíte být ani sportovec nebo kutlurista, kterému jde především o vytvoření svalové hmoty. Pojďme se podívat proč jsou bílkoviny důležité a v jakých potravinách je najdeme.

Jaké plavky pro silnější postavu?

Jaké plavky pro silnější postavu?

K prázdninám a létu patří koupání a pobyt u vody. Pro ženy, které nemají zrovna ideální postavu, může být jen představa, že se budou někde pohybovat v plavkách, velmi nepříjemná. Přitom dobře zvolený střih plavek dokáže divy a i žena s několika kily navíc může vypadat dobře. Jak tedy vybrat plavky p…
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!