verze pro tisk

Jak na přihlášení do GE Money Bank?

13. únor 2016

GE Money je jednou z nejvýznamnějších bank u nás, osobní účty u ní mají zřízené desítky tisíc lidí. Pokud k patříte také vy, můžete svůj běžný účet, ale i další typy účtů spravovat velmi jednoduše přes internet.

Reklama

Výhody internetové správy

Internetové bankovnictví u GE Money Bank vám přináší nejednu výhodu. Lze jeho pomocí spravovat běžný účet, dále pak také spořící, devizový a úvěrový účet. V neposlední řadě rovněž i kreditní kartu. Dozvíte díky němu během pár vteřin i to, jaký je aktuální stav vašich financí, které vaše banka spravuje. Máte možnost žádat jeho prostřednictvím o další bankovní služby. Můžete si nechat online zasílat výpisy z účtů, používat online platební styk. A to vše zdarma či za nižší poplatky nežli na pobočkách.

Internetová banka GE Money je bezpečnou záležitostí, je zajištěna hned několika způsoby.

Postup přihlášení

První přihlášení

Před prvním přihlášením si připravte ID, tedy identifikační číslo, které naleznete ve smlouvě, již jste při sjednávání internetového bankovnictví podepsali a obdrželi na pobočce banky. Dále musíte mít k dispozici také přihlašovací heslo. To jste rovněž dostali přímo na pobočce.

Při prvním přihlášení je nutná aktivace. Aktivační heslo vám bylo zasláno prostřednictvím pošty obálkou. Má 10 znaků. Toto heslo zadáte dle pokynů, které se vám zobrazí na monitoru počítače. Pokud jej potvrdíte, můžete už plně využívat služeb internetové banky GE Money Bank.

Opakované přihlašování

Při každém dalším přihlášení stačí najet na příslušnou sekci Přihlášení, zadat heslo a ID. K potvrzení přihlášení vám na mobilní telefon, jehož číslo jste zadali při zřizování účtu, přijde mobilní klíč. Ten opíšete a kliknete na políčko Přihlásit. Mobilní klíč je jedním z bezpečnostních prvků. V případě, že jej nechcete využívat, dá se vypnout.

Změna hesla

Kdykoliv se přihlásíte, máte možnost změnit přihlašovací heslo, a to v příslušné sekci. Je vhodné si jej čas od času opravdu změnit, a to z důvodu zvýšení ochrany proti případnému zneužití cizími osobami.

Co je potřeba

  • Identifikační číslo
  • Heslo
  • Mobilní telefon s aktivním číslem
  • Přístup na internet

Jak dlouho to potrvá?

Velkou výhodou internetového bankovnictví je rychlost. Přihlášení do online účtu u GE Money Bank vám zabere pouze několik vteřin.

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak si půjčit do výplaty bez rizika?

Jak si půjčit do výplaty bez rizika?

Zbývá vám ještě několik dnů do výplaty a jste bez peněz? Problém vyřeší rychlá půjčka. Bez rizika podvodu a přemrštěných poplatků ji nabízí společnost Perfect Money.

Jak a kdy se hlásit na úřad práce?

Jak a kdy se hlásit na úřad práce?

Přijít o zaměstnání může každý. Když už k něčemu takovému dojde je třeba vyřešit vše potřebné a vydat se hledat novou práci. Může pomoci i úřad práce. Není sice povinný, může vám ale v ledasčem usnadnit život. Jak se tedy hlásit na úřad práce?


Internetbanking Poštovní spořitelny – jak se přihlásit?

Internetbanking Poštovní spořitelny – jak se přihlásit?

Mnoho lidí si zakládá bankovní účet u Poštovní spořitelny, a zároveň žádají i o zřízení internetového bankovnictví, aby mohli se svými financemi nakládat z pohodlí domova. Proto již při zřizováním bankovního účtu obdrží i dokument s přihlašovacími údaji. Jedná se o identifikační číslo a PIN.

Jak změnit heslo na Facebooku?

Jak změnit heslo na Facebooku?

Jestliže vlastníte profil na Facebooku, musíte mít zřízené nejen přihlašovací jméno, ale samozřejmě také heslo, kterým potvrdíte, že se jedná skutečně o vás. Heslo brání před zneužitím osobních údajů. Aby se zvýšila bezpečnost, je dobré heslo čas od času změnit. Víte ale jak na to? Jak změnit heslo…
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!