verze pro tisk

Jak si zajistit stálý příjem pramenité vody? Stačí si pořídit automat na vodu

15. únor 2016

Mnozí z vás jsou jistě zvyklí pít čistou vodu rovnou z kohoutku. To se dá pohodlně dělat doma v soukromí. Hůře to jde ale v okamžiku, kdy jste třeba v kanceláři, kde přeci jen mezi kolegy musíte dodržovat určité zásady chování. Voda z kohoutku navíc nemusí být vždy tak kvalitní. Co tedy dělat, abyste si mohli dopřát chutnou pramenitou vodu? Pomohou automaty na vodu.

Kde se dají výdejníky vody využít?

Automatické výdejníky vody jsou ideálními přístroji do kanceláří, kde majitelé chtějí svým zaměstnancům dopřát maximální komfort z hlediska občerstvení.

Hodit se vám ale budou také do domácnosti, pokud se nechcete smířit s tím, že budete pít obyčejnou vodu z kohoutku. V neposlední řadě se samozřejmě dají použít i při různých soukromých a veřejných akcích, kdy poskytnou občerstvení pro přítomné hosty.

Stačí k nim zakoupit barelovou vodu

Výdejníky vody jsou založené na jednoduchém principu. V zásadě k nim stačí pořídit vodu. Speciálně se k tomu používá balená barelová pramenitá voda.

Je samozřejmě zapotřebí, aby byla maximálně kvalitní. Proto vám přináším tip v podobě barelové pramenité vody „Svatojánský pramen“, kterou společně se samotnými výdejníky na vodu v České republice prodává společnost AQUARA. Svatojánský pramen je vysoce kvalitní pramenitou vodou, který splňuje ta nejpřísnější kritéria z hlediska hygieny. AQUARA vodu dodává v barelech o objemu 18,9 litru.

Kromě výdejníku vody si můžete pořídit také automatický kávovar

Kromě barelové vody a výdejníků na vodu firma dodává do domácností i firem také například automatické kávovary na kapsle i v klasické verzi, v nichž si můžete během pár okamžiků připravit nejen tradiční kávu, ale také například cappuccino, espresso a další oblíbené kávové nápoje.

Pokud jde o vodu, zajistí vám pravidelné dodávky barelové vody tak, aby váš automat na vodu nikdy nebyl bez využití. V neposlední řadě pak firma zajišťuje také sanitaci přístrojů či dodávku instantních nápojů.

Komerční sdělení

-pla-

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Pořiďte si nádrž na dešťovou vodu Vyplatí se to

Pořiďte si nádrž na dešťovou vodu Vyplatí se to

Udělejte si zásoby z přírodních zdrojů a ušetřete díky nádrži na dešťovou vodu. Ta je totiž využitelná zejména v domácnosti k úklidu, splachování či na praní menšího množství prádla. Je proto naprosto zbytečné plýtvat vodu pitnou. Kromě ekologických výhod však přináší i značnou úlevu pro vaši peněže…

Jak zajistit pohřeb?

Jak zajistit pohřeb?

Každého z nás během života čeká zařizování pohřbu blízké osoby. Ačkoliv se nejedná o zrovna příjemnou záležitost, je dobré vědět, jak vypadá celý postup kolem pohřbu, co je potřeba vykonat. V tomto článku se dozvíte základní kroky.


Jak jednoduše začít podnikat? Stačí si koupit ready made společnost

Jak jednoduše začít podnikat? Stačí si koupit ready made společnost

Spousta z vás má jistě dobré představy o tom, jak by se dalo v určitém odvětví vydělat. Zároveň ale nemáte chuť podnikat, respektive se vám příčí představa složitého zakládání vlastní firmy. Přitom to může být velmi snadné. Stačí využít prodej ready made společností.

Jak si rychle a snadno zajistit rezervaci ve vaší oblíbené restauraci?

Jak si rychle a snadno zajistit rezervaci ve vaší oblíbené restauraci?

Určitě jste už někdy zažili situaci, kdy jste se společně s přáteli či partnerem chystali navštívit některou z restaurací ve vašem městě, ale po příchodu do ní jste zjistili, že jsou všechny stoly obsazené a museli jste buď dlouho čekat, nebo odejít. Dnes už si ale vše můžete pojistit, a to velmi sn…
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!