verze pro tisk

6 důležitých rad, jak se seznámit na internetu!

21. leden 2015

Nedaří se vám stále najít toho pravého partnera pro život?  Celý den jste v práci, večer padnete do postele a ráno celý kolotoč na novo. Víkendy a volné večery trávíte raději u televize nebo s dobrou knihou, ale na druhou stranu máte už samoty plné zuby? Tak proč s tím něco neudělat? Vydejte se do virtuálního světa a najděte svoji druhou půlku! Přečtěte si 6 dobře míněných rad, jak se seznámit přes internet!

Reklama

1.     Láska přes internet!

O internetových seznamkách toho bylo napsáno dost. Odrazují vás negativní reference na tento druh seznamování? To, že vaše kamarádka narazila při seznamování na úchyla, ještě neznamená, že na něj narazíte i vy. Zkuste si připustit možnost, že díky internetu najdete svého životního partnera a jděte si za svým!

2.     Vyberte tu nejlepší seznamku pro vás!

Na internetu je mnoho typů seznamek, kde si může vybrat každý to, co právě hledá. Někdo touží po vážném vztahu, jiný po nezávazném sexu, příležitostném flirtu nebo si jen tak  ,,hraje“ a zpříjemňuje si tak například stereotyp v manželství. Na webu najdete seznamky určené pro každého, jak třeba pro studenty, důchodce, gaye i lesbičky.

Aby pro vás bylo vše přehlednější a vybrali jste tu NEJ seznamku, můžete použít Srovnávače seznamek, zvané též Katalogy seznamek.  Tyto seznamy ve stručnosti popisují ty nejoblíbenější seznamky na českém internetu.

Seznamky mohou být zpoplatněné nebo neplacené. Cílem těch placených je snížení falešných profilů, což určitě oceníte. Jste rozhodnuti stát se uživatelem vybrané seznamky? Založte si profil!

3.     Váš profil na seznamce!

Založení profilu není nikterak složité a zvládne to krok za krokem i méně zdatný uživatel internetu. Vyplnění profilu ale věnujte svůj čas, nic neskrývejte a rozhodně nic nepřibarvujte. Tím, že svůj profil vypíšete podle pravdy, zvýšíte šance na seznámení s tím pravým. Adresu, telefon, majetkové poměry a další osobní údaje si ale prozatím nechte pro sebe!!

Jste romantická, milujete čtení knih a nesnášíte ranní vstávání? Není třeba na profil uvádět, že milujete adrenalin, rock a jste štíhlá jak proutek, když tomu tak není.  Navíc, pokud by došlo nakonec k setkání tváří v tvář, z nevinných lží bude velký trapas!

Vhodná profilová fotka podmínkou!

Profilovou fotku vyberte takovou, která opravdu odráží vaši skutečnou a současnou podobu. Fotky z dětství, ze školních lavic nebo z doby, od které vás dělí minimálně 15 kilo, na seznamku nepatří. Nebojte se přidat fotku a odhalit vaši podobu, i když třeba nejste ideálem krásy! Věřte, že vaše upřímnost se vyplatí a najde se někdo, kdo vás bude považovat za tu nejúžasnější osobu na celém světě!

4.     Buďte aktivní!

O profil je nutné se starat a seznamku, kde jste přihlášení, často navštěvovat. Udělejte si obrázek o tom, jak to tam chodí a zapojte se!  Pokud budete jen pasivně čekat, až se někdo ozve, je dost možné, že se nedočkáte.

Jakmile vás nějaký profil na seznamce zaujme, odhodlejte se a napište dotyčnému zprávu. Méně je někdy více a tak dobře promyslete, co na sebe napíšete. Na první zprávu postačí jen pár vět o tom, co děláte, jaké jsou vaše záliby a co máte rádi. Když zaujmete a oslovený uživatel odpoví, můžete o sobě prozrazovat dál..

5.     Osobní setkání? Ano, ale nespěchejte!

Po nějakém čase dopisování jedna nebo druhá strana pravděpodobně nabídne možnost osobního setkání. Jestliže se cítíte být připraveni, proč ne. Nezapomínejte ale, že se setkáváte s úplně cizím člověkem a tak dodržujte určitá pravidla:

  • Schůzku naplánujte na veřejném místě a nejlépe na takovém bodě, který je možné pozorovat z dálky. Má na vás čekat příjemný, vysoký, třicetiletý gentleman a místo toho přijde zanedbaný a obtloustlý čtyřicátník s pivním mozolem? Tak vezměte nohy na ramena!
  • Řekněte o své schůzce kamarádce, kolegovi v práci, komukoliv, komu věříte.
  • Nesnažte se chovat a vypadat jinak, než jací ve skutečnosti jste! Vsaďte na přirozenost!
  • Na první schůzce nepijte! Pokud se zřídíte pod obraz, věřte, že další rande se už pravděpodobně neuskuteční!
  • Do postele na první schůzce NE!!! Když pominete vážné riziko pohlavních a jiných chorob, a třeba i to, že se znáte pár hodin, pamatujte na fakt, že sex na prvním rande z vás udělá laciný potěšení jen pro tento večer.
  • Začne vás během schůzky dotyčný nepříjemně osahávat, nadávat vám a chovat se nepřípustně? Zapomeňte na společenské konvence a utečte!

6.     Nevzdávejte to

Nedopadlo randění podle vašich představ? Aby vám to vyšlo hned s prvním člověkem, kterého na seznamce potkáte, museli byste mít velké štěstí! Nevzdávejte se a pokuste se najít další spřízněnou duši!

Možná budete muset absolvovat dalších 15 pozvání na kávu, ale třeba vám budou stačit tři rande naslepo k tomu, abyste našli svého vysněného partnera! Tak hodně štěstí!

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 2.25 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Autor Stanislava Štěpánová

Autor: Stanislava Štěpánová

Autorka žije v malém městě na Vysočině. Po vystudování sociální školy setrvala v oboru a několik let se věnovala práci se seniory a rodinami v nouzi. Nyní pečuje o čtyři děti, miluje přírodu, zpěv a hraje ochotnické divadlo. G+


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Návod, jak zjistit rychlost internetu

Návod, jak zjistit rychlost internetu

Každý, kdo pracuje s internetem, někdy zažil chvíle, že musí čekat, než se mu načte požadovaná stránka nebo se spuštěné video stále zasekává. V takových chvílích začnete pochybovat o rychlosti internetu. Pojďte se podívat, jak zjistit rychlost vašeho připojení.

Návod, jak zrychlit internet

Návod, jak zrychlit internet

Zdá se vám, že rychlost vašeho internetu není taková, jaká by měla být? Koho by také bavilo stále čekat, než se mu načte požadovaná stránka. Chyba ale nemusí být jen na straně internetového připojení. Pojďte se podívat, jak je možné zrychlit internet.


Jak ušetřit při nákupu kosmetiky? Přeci s pomocí slevových kódů a kuponů

Jak ušetřit při nákupu kosmetiky? Přeci s pomocí slevových kódů a kuponů

Nakupujete rádi na internetu a oblíbili jste si různé speciální akce a slevy, díky nimž vás nákupy vyjdou o poznání levněji? Pak vás jistě zajímá, jak ušetřit za značkovou kosmetiku.

Do Itálie za jámovým sýrem a po pirátské stezce

Do Itálie za jámovým sýrem a po pirátské stezce

Byli jste v Itálii a už vás to tam neláká? Není to však jen voda, slunce, víno. Věřte, že ji ještě tak docela neznáte. Co dovolená v Itálii, to nový zážitek. Itálie má mnoho tváří. Proč se nevydat po méně obvyklých stezkách? Čím vás mohou očarovat přilehlé italské ostrůvky a vnitrozemí?
Vložit komentář

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!