verze pro tisk

Jak zaujmout ženu?

29. srpen 2014

Myslíte si, že ženy hledají ideálního partnera, tedy muže krásného, chytrého, bohatého, vlivného, šarmantního, pozorného, zkrátka po všech stránkách dokonalého?Většina žen tak náročných není, ale přece jen po mužích určité chování a vlastnosti vyžadují. Muži se pak často při navazování kontaktu stydí, bojí se a neví co říct. Je to i váš případ? Jak tedy ženu zaujmout a totálně se neztrapnit?Po čem vlastně ženy touží?

Reklama

Úsměv a smysl pro humor!

České ženy se rády smějí a baví. Oceňují, když je osloví muž, který je nejen vtipný, ale má i zářivý úsměv. Chcete-li tedy zaujmout, vymyslete cokoliv, aby se žena pobaveně usmála, buďte přitom originální a sám sebou.

Zkuste utrousit nějakou vtipnou poznámku na její konto, tak si vás zaručeně všimne a bude pamatovat! Ale pozor, nikdy byste neměl ženu poznámkou urazit, nebo působit vtíravě a lacině. Umět ženu rozesmát je umění, které když zvládnete, máte nakročeno pravou nohou.

Vzhled, vůně a svaly?

Když si vybírá muž a sestavuje svůj pomyslný žebříček, co by jeho vyvolená měla mít, na prvních místech je většinou vzhled! Ženy jsou oproti tomu schopné odpustit odchylky od dokonalé postavy, nevadí jim muži plešatí, ani s menším pupkem! Zaujmou je muži bez vymakaných svalů, ale  i svalovci. Pro ženy zkrátka není zase až tak důležitý vzhled. To je plus pro vás, pánové!

Bez čeho se ale ženy neobejdou? Chtějí muže, kteří o sebe pečují! Alespoň jednou denně sprcha, čisté prádlo a voňavé podpaždí! Příjemně vonící muž dokáže vzbudit zájem i u ,,spící panny“!

Galantní gentleman!

Charisma je něco, co buď člověk má, nebo nemá a bohužel se nedá naučit.

Co se ale naučit dá je galantní chování – podržet ženě dveře, zaplatit za ni večeři, zdravit jako první. Ženy mají rády pozornost, všímavost a tak jim dopřejte pocit, že jsou výjimečné!

Gentlemani byli, jsou a budou oblíbení vždy!

Zajímejte se o ni!

Ženy rády mluví a co víc, mluví ještě raději, když se někdo zajímá o jejich život, práci, touhy a sny. Pokud se vám poštěstí a s ženou se dáte do hovoru, buďte dobrý posluchač! Snažte se ji rozvíjet v hovoru, pokládejte doplňující otázky, vzbuďte dojem, že vás opravdu zajímá, co říká.

Na oplátku prozraďte ženě něco o sobě. Mluvte pravdu, zároveň ale na první schůzce neříkejte, že se vám podařilo nedávno vypít na oslavě 12 piv a za poslední rok už jste se stačil 5krát rozejít s jinými slečnami. Jsou informace, na které je zkrátka čas!

Existuje spoustu způsobů, jak na ženu zapůsobit a na každou funguje a platí něco jiného! Naučte se vypozorovat z řeči těla, zda žena zájem má, nebo jste jí volný, ušetříte si tak mnoho energie.

Líbil se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte pocit, že jsme na něco zapomněli? Sdělte nám to v komentáři. Pokud si s nečím nevíte rady, zeptejte se.


Hodnocení

Hodnocení: 3.17 hvězdiček / Hodnoceno: 12x


Autor Stanislava Štěpánová

Autor: Stanislava Štěpánová

Autorka žije v malém městě na Vysočině. Po vystudování sociální školy setrvala v oboru a několik let se věnovala práci se seniory a rodinami v nouzi. Nyní pečuje o čtyři děti, miluje přírodu, zpěv a hraje ochotnické divadlo. G+


Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak zaujmout muže?

Jak zaujmout muže?

Každý den procházíte v práci vedle svého vysněného muže, ale on, jako by vás neviděl. Několik měsíců ho tajně milujete, zdají se vám o něm obyčejně neobyčejné sny a on se stále k ničemu nemá? Je to k vzteku a dochází vám trpělivost? Bojíte se, že než si vás všimne, budete v důchodu? Co takhle vystrč…

5 rad, jak zachránit vztah?

5 rad, jak zachránit vztah?

Máte dlouhodobější vztah a občas cítíte, že je na pokraji záhuby? Přitom svého partnera milujete, ale tak nějak vašemu vztahu došla šťáva. Co udělat pro to, aby to bylo zase jako na začátku? Jak zachránit skomírající vztah?


Jak napsat motivační dopis?

Jak napsat motivační dopis?

Zaujala vás pracovní nabídka a už se chystáte, že firmě či zaměstnavateli zašlete svůj životopis? K tomu je třeba přiložit i motivační dopis. Váš životopis může být skvělý, perfektní, obsahově vynikající, ale pokud ho nedoprovodíte správně napsaným dopisem, je možné, že personalista si vás ani nevši…

5 rad, jak udělat ten nejlepší dojem!

5 rad, jak udělat ten nejlepší dojem!

Už je to tady. Vaše přítelkyně vás chce dnes poprvé představit rodičům a vy se už teď strachujete, že se rodičům nebudete líbit? Nebo snad nastupujete do nové práce a bojíte se, co na vás řeknou kolegové? Důležité je udělat dobrý dojem hned na první schůzce. Ale jak toho dosáhnout?
Vložit komentář

Komentáře

Lukáš

úterý, 24. březen 2015
19:58

Pěkný článek. Z vlastní zkušenosti vím, že být getlemanem se vyplácíJen bych doplnil, že i gentemanství a "být hodný" přestane hodně žen časem bavit. Důležité je pro ženy i neustále dobrodružství a PŘEKVAPENÍ. A to často bez toho aniž byste byli hodní nedokážete.Snad jsem pomohl---------------------------------Zpráva byla upravena adminem 31.03.2015 ve 15:23:19


Napsal: Lukáš [Odpovědět]